Dünden bugüne MacOS X kutuları: Hangisi iyi?

Galeri: Windows katili Snow Leopard'ın kutusu tartışma yarattı. Peki diğer MacOS X'ler nasıldı?

Dünden bugüne MacOS X kutuları: Hangisi iyi?
Bu kutu görseline sevinelim mi, üzülelim mi?

Uzun bir bekleme sürecinden sonra yeni Mac OS X Snow Leopard'ın kutusu da internete sızmıştı. İşte bu sızan kutu görselinin gerçek olduğu da, Snow Leopard'ın çıkış tarihi gibi kesinleşti.

Apple'ın en iyi yaptığı işlerden biri de tasarım. Tarz sahibi ürünler üreten firmanın bugüne kadar çıkan işletim sistemlerinin ambalajları da bu tasarımdan nasibini aldı. Ancak en son Mac OS X'in kutusu görenlerin bir kısmını hayal kırıklığına uğrattı. Kullanıcıların kimisi ise yeni kutu tasarımı beyaz ağırlıklı olduğu için önceki kutulardan daha çok beğendi.

Mac OS 10.6 Snow Leopard kaputun altında gerçekten de sağlam özelliklere ve büyük yeniliklere sahip bir işletim sistemi. 28 Ağustos'ta piyasaya çıkacak olan işletim sisteminin ve daha önceki sürümlerinin kutu görsellerini galerimizde bulabilir, düşüncelerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Ali Güngör

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

çok şık bence. hem kutu tasarımdan önemlisi içindeki:) o windows a nazaran daha iyi olduğu gerçek. hadi bakalım bu sürüm umarım her pc ye kurulabilir. apple bu konu üzerine gitsede windows diye birşey konuşmasak:)

Bence de gayet güzel ve sade olmuş.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir