Dungeon Hunter Champions Yayınlandı

Gameloft'un sevilen Hack & Slash serisi Dungeon Hunter evreninde geçen yeni oyun Dungeon Hunter Champions, telefonlar için yayınlandı!

Dungeon Hunter Champions Yayınlandı

Dünyanın önde gelen mobil oyun yayıncı ve yapımcılarından Gameloft'un yeni oyunu Dungeon Hunter Champions; App Store, Google Play ve Windows Store'da oyuncularla buluştu. Türk oyuncuların da yakından tanıdığı efsanevi Hack'n'Slash serisi Dungeon Hunter'ın çokluevreninde geçen Dungeon Hunter Champions; akıllı telefon ve tabletlere Aksiyon RPG türünde yeni bir soluk getiriyor.

Gücünüzü göstermek için çokluevrenin her köşesinden birçok şampiyon çağırın ve ünlü fantezi & bilimkurgu yazarı Dan Abnett tarafından yazılan büyüleyici bir hikaye  eşliğinde, parti temelli tek kişilik destansı bir maceraya katılın.

Şampiyonlarınızın gücünü sınayabileceğiniz görevler, farklı zorluk seviyelerinde, birbirinden zorlu düşmanlar ile değişik lokasyonlarda karşınıza çıkıyor.

"Ebedi Rekabet"te ustalaşmak için en uygun şampiyonları geliştirin ve çokluevrendeki en güçlü takımı oluşturun.

Dungeon Hunter Champions, efsanevi hikayesini keşfedeceğiniz tekli oyuncu modunun yanı sıra, canlı olarak 5v5 maçlar yapabileceğiniz çok oyunculu deneyimini de oyunseverler ile buluşturuyor.

Dungeon Hunter Champions çokluevrenini daha yakından tanımak isterseniz; oyunun açılış videosunu, ekran görüntülerini ve sanat çizimlerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Heyecan verici savaşlar için özenle tasarlanmış haritaları içeren çok oyunculu modda; diğer oyunculara karşı en iyi şampiyonlarınızla gerçek zamanlı olarak  mücadele edin. Unutmayın ki, en iyi şampiyonlara sahip olmak tek başına yeterli olmayacaktır. Ayrıca ilgili element'e bağlı, doğru sınıfa ait şampiyonlarla uygulayacağınız strateji de bir o kadar önemli!

Dungeon Hunter'ın klasik hack'n'slash temasından farklı olarak, yeni dünyalar ve karakterler de yeni aksiyon RPG oyununda sizi bekliyor. Dungeon Hunter Champions'da steampunk dünyasından , fütüristik evrenlere kadar birçok farklı temaya sahip şampiyonla karşılabilir; onların eşsiz kişiliklerini ve yeteneklerini tanıyabilirsiniz. Kısacası, hangi evren olursa olsun, her oyun stiline uygun şampiyonu, oyunun geniş şampiyon havuzunda bulabilirsiniz.

Hem kapsamlı hikayesiyle hem de çoklu oyuncu moduyla olsun, Dungeon Hunter Champions adını birçok yenilikçi özellikle öne çıkarıyor. Oyuncular daha ana menüdeyken dahi bu yeni interaktif sosyal alanla buluşacak ve diğer oyuncularla iletişim içerisinde yeni görevlere katılıp, lider tablosundaki en iyi oyuncuları görebilecekler.

Dungeon Hunter Champions'ı indirmek için, App StoreGoogle Play, ve Microsoft Store'u ziyaret edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play