Dünya Kupası keyfi için Firefox eklentileri

Maç keyfini kaçıran vuvuzela sesi barındırmayan 2 güzel Dünya Kupası temalı Firefox eklentisi

  • Ümit Öncel
Dünya Kupası keyfini arttıran Firefox eklentileri
Dünya Kupası keyfini Firefox eklentileri ile arttırın

4 yılda bir dünyayı sarsan Dünya Kupası coşkusu bu yıl Güney Afrika'da yaşanıyor. Bizleri dünyanın en sinir bozucu enstrümanlarından biri olan vuvuzela ile tanıştıran Dünya Kupası'nın keyfini, bu çalgının sinir bozucu sesinden uzakta yaşamak isteyenler için internet üzerinde pek çok farklı seçenek var. Sizler için Dünya Kupası temalı iki güzel Firefox eklentisi seçtik.

Bunlardan ilki Firefox Cup adını taşıyor. Maçları izlemenize veya canlı olarak skorları takip etmenizi sağlamasa da, Firefox'un görünümünü desteklediğiniz takımın renklerine dönüştürüyor. Aynı zamanda her yüklenen Firefox Cup eklentisi bir oy olarak kabul ediliyor ve eklentiyi de indirebileceğiniz site üzerinde hangi takımın daha çok destekçisi olduğunu görmenizi sağlıyor.

İkincisi eklenti ise FootieFox adını taşıyor ve özellikle maçları canlı seyredemeyenleri yakından ilgilendiriyor. Eğer saatler nedeniyle maçları canlı olarak seyretmekte zorlanıyorsanız, patronunuz görmeden iş yerinizde bu Firefox eklentisi ile skorları ve istatistikleri canlı olarak takip etmeniz mümkün. Daha da güzeli sadece Dünya Kupası değil, 60 ülkenin liglerinden canlı skorları şu adresten indirebileceğiniz FootieFox ile takip edebiliyorsunuz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

aklımı - fikrimi - çenemi, neden elalemin maçları için yorayım yahuuu...!!!
nasılsa biz şampiyon olamayacağız...!!! zaten olsak bile benim için farketmiyor yaaa...!!!

şimdi bu maç olayını milliyetçiliğe dökenler olabilir, ama milliyetçilik - yurdunu - vatanını sevmek, boş işlere bağlanacak, ölçülecek bir şey değildir...!!!

unutmayın bu topraklar futbol oynanarak alınmadı...!!!
eğer hala maç olayını milliyetçilikle bağdştıran varsa, 2 gol atsında biraz topraklarımıza toprak katsın... 2 gol atsında dünya üzerinde en büyük güç olsun...!!! israil' i korkutsun...!!!

tabii becerebiliyorsanız...!!!

saygılar...!!!

Chip'te Firefox başka haber yok.

dünya kupası hiç tat vermedi, sanki 2 anadolu klubü izliyormuş gibi hissediyorum( herkez defansa çekilmiş 1 puan alsakta kafi gibisinden). neydi o 2002 dünya kupası 1 sn bile çok zevkliydi maçın. keşke bizde gitsekdik en azından tat gelirdi dünya kupasına. adım gibi eminim bu tavuklar gibi değil canını dişine takar aslanlar gibi oynardı ama nerede hayalden öteye geçmiyor :(

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play