Dünyanın en hızlı kartı tanıtıldı!

SanDisk, dünyanın en hızlı transfer hızına sahip yeni nesil microSD kartını tanıttı.

Dünyanın en hızlı kartı tanıtıldı!

SanDisk, bugün dünyanın en hızlı microSD kartını tanıttı. SanDisk Extreme PRO microSDXC UHS-II sayesinde kullanıcılar; aksiyon kameralarından, insansız hava araçlarından ve akıllı telefonlarından devasa video dosyalarını oldukça hızlı sürede depolayabiliyor.

SanDisk Ürün Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Dinesh Bahal, "Aksiyon kameraları günümüzde dijital görüntüleme alanında en hızlı gelişen segmentken, İHA'lar (insansız hava aracı-Drone) giderek daha da çok rağbet görüyor ve insanların daha yüksek kapasiteli, daha kaliteli 4K ultra HD içerikler yakalayabilecekler fırsatlar sunuyor. Bizler bu kartı özellikle hacimleri dosyalar göndermek için daha hızlı çözümler arayan tüketiciler için tasarladık. Ve şu anda en hızlı microSd UHS-I kartımızdan neredeyse 3 kat daha hızlı olan bu ürünümüzle, içerik transferine harcanan zamanı çarpıcı bir şekilde azaltmış bulunuyoruz" diyor.

64GB ve 128GB kapasiteleriyle sunulan bu yeni kart, 275MB/s kareye kadar hızıyla yüksek kaliteli içerikleri rekor çabuklukla gönderebiliyor. Sınıf 10 ve UHS Hız Sınıfı 3 (U3) özelliklerine sahip SanDisk Extreme PRO UHS-II microSD kart, en son model aksiyon kameralarında, İHA'larda ve akıllı telefonlarda Full HD and 4K Ultra HD video görüntüler yakalamak için mükemmel bir ürün. Ayrıca dosyaları PC'ye rahat bir şekilde aktarabilmeniz için USB 3.0 kart okuyucu da içeriyor.

IDC Mobil ve Tablet Ürünler Araştırma Direktörü Les Santiago, "Günümüzün mobil cihazları hiç olmadığı kadar gelişmiş cihazlar ve mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için daha ileri teknolojiler gerektiriyor. Full HD ve 4K video gibi daha yüksek kalitede içerik talebi arttıkça, kapasite yüksekliğinde artış ve depolama çözümlerinde hız ihtiyacı aynı ölçüde çoğalıyor. Extreme PRO microSDXC UHS-II hafıza kartı, yeni evrilen bu ihtiyaçları karşılamak için birebir," diyor.

Yeni nesil cihazlar için yapıldı

En son model aksiyon kameraları, İHA'lar ve akıllı telefonlar hem çeşit çeşit hem de yüksek kalite video olanaklarını genişleten güçlü cihazlar.

DJI Kıdemli İçerik Müdürü Basile David, şöyle diyor: "Yaratıcılarımızın dünyanın, şimdiye dek görülmemiş, en harika görüntülerini yakalamalarını sağlamak için çalışıyoruz. Ürünlerimizle her gün üstün kalitede profesyonel görüntüler yakalanıyor ve SanDisk'in yeni UHS-II kartı, portföyümüzün en önemli tamamlayıcısı. Bu yeni kartlar fevkalade hızlarıyla, fikirlerini hızla hayata geçirmek isteyen  yaratıcılarımıza zaman kazandırıyor." 

SanDisk Extreme PRO microSDXC UHS-II kartlar UHS-I cihazlarla geriye doğru uyumlu ve kullanılan cihazın sağladığı UHS-I hızlarını gerçekleştirebiliyor. Ayrıca günümüzün sağlam cihazları için  tasarlanmış bu kartlar, sıradışı ortamlarla da başa çıkabiliyor. SanDisk Extreme PRO microSDXC UHS-II microSD kartlar darbeye, sıcaklı değişimine, suya ve X ışınlarına dayanıklı.

Fiyat ve Erişilebilirlik

SanDisk Extreme PRO microSDXC UHS-II kartlar ömür boyu sınırlı garantili  olarak €159,99 ve €319,99 fiyatları ile dünya genelinde ikinci çeyrekte satışa sunuluyor.  

 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Samsung evo var iken yalancı sandisk alma aldırma

Fiyatları çok fahiş. Bu fiyatlara sunduğu teknoloji yetersiz bence...

@23 Şubat 2016 03:59 Dünyanın en hızlısıymış.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost