Dünyanın en hızlı konsept arabaları

Sadece hızlı gitmek isteyenler için üretilen bu teknoloji harikaları aynı zamanda zarif çizgilere sahip.

Dünyanın en hızlı konsept arabaları
Hız ve tasarım: İşte bu iki önemli bileşen bu arabaları bir sanat ve teknoloj iharikası haline getiriyor!

Her yıl büyük araba firmaları sadece hız ve performansı ön planda tutan model konseptleri geliştirirler. Bu yılın hem performans hem de tasarım açısından "mükemmel" olarak değerlendirilebilecek otomobillerini sizler için bir araya getirdik.

Ancak günümüzde petrolün fiyatının artması ve yakıt tüketimi ivmesinin dünyaya verdiği zarar göz önüne getirildiğinde bu tür ultra-performans arabaların tutulması bir yana, piyasaya çıkması bile zor görünüyor.

Ancak yine de otomobil tutkunları için bir araya getirdiğimiz bu özel galeride araba tasarımının bir sanat olduğuna inanan CHIP Online ziyaretçileri için harika sürprizler var. Bir göz atmanızı öneririz!

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Adamlarda teknoloji tasarım en önemlisi para var yaparlar tabi...gülemiş

Gorunus disinda hicbir anlamai olmayan bos araclar. ne gidecek yol bulursun ne de 2 kisi disinda icine insan girer. Ben minyonum ama 180 in uzerindeki adamlar nasil sigiyor o kucucuk arabalara o da ayri konu. 4 sn de 100 km hiza cikacak diye bir araca 500.000 verenin de akli ile ilgili sorunlari olmasi gerekiyor. Para kazaniyorum diye parayi boyle sacma sapan yerlere vermek o parayi kazanarak haketmis birinin yapacagi bir sey degil. Parayi is yapmadan kazananlar verir bu tip seylere.

100 milyarlık arabayı alıcan katılcan yanındaki partnerinle otoyol yarışına vercen arabayı hurdalıga ne gerek al bı anadol veye murat 131 veya bi şahin katıl yarışa kullan kullan at

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir