Dünyanın en iyi telefonu, hem de sudan ucuz!

Dünyanın en iyi telefonununa, 500 dolardan ucuza sahip olmak... Rüya gibi ama gerçek olabilir!

  • Cem Şancı
Dünyanın en iyi telefonu, hem de sudan ucuz!

Apple ve Samsung'un telefon dünyasındaki tekeline karşı duracağını iddia eden yeni bir marka, "dünyanın en iyi telefonunu" üreteceğini iddiasıyla ortaya çıkmıştı. Şimdi ise bu "dünyanın en iyi telefonunun" fiyatı ortaya çıktı. 

OnePlus'ın açıklamalarına göre, telefonun fiyatının 500 doların altında olması bekleniyor. Firma, üretecekleri telefonun piyasadaki en iyi özelliklere sahip olacağını iddia ediyor ve telefon merakla bekleniyor.Telefon hakkında henüz resmi bir açıklama yok ancak cihazın kutusunun fotoğrafları internete sızmış durumda. OnePlus iddiasını gerçekleştirebilirse, telefon piyasasındaki dengelerin değişmesi bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

o dunyanın en iyi dikiş makinesi olur ancak muhohooyt :))))

@04 Mar 2014 13:42 Recep İvedik karakteri kadar mı zakaya sahipsin acaba ?

sevgili chip, lütfen yorumunu merak ediyorum. sizce yapabilirler mi? bu kadar yıldır bu piyasanın içindesiniz her yenilikten haberdarsınız her konuda araştırma yapıyorsunuz keşke sonuna bir de yorumunuzu ekleseydiniz.

Hiç sanmıyorum. Ayrıca böyle bir sloganla satışa çıkaramazlar herkes dava açar. Fiyatı kaç ton sudan ucuz acaba?..

donanım konulabilir ama yazılımı desteklemek, geliştirmek, stabilite etmek her yiğidin harcı değil

Şaka mı abi bu. Şşş diablo...

Iddiasi gerçekleşirse dengeler zaten değişecek bi de bekleniyormuş...

OnePlus güldürdün ya la :)

he he he ..güldürmeyin adamı ya .en iyi diye bir tarif yok. ihtiyacı en iyi karşılayan telefon var. bana göre en iyi telefon lg g2 , başkasına göre note3 diğerine göre xperia z2 ne bilyim işte.. ama bu tellerin birbirlerine göre üstünlükleri var

@04 Mar 2014 18:07 dünyanın en güzel kızını miss bilmemne yarışmalarında seçiyolar ama:)

@04 Mar 2014 19:12 Dostum bana o kızların güzel olduğunu kanıtlayabilir misin ?

en iyi dedigi full hd snapdrogon 800 ac 3 gb ram bunlarda 500 $ olmuyacak seyler degil

Yahu Ghz artiyor ram artiyor kamera artiyor 2k oluyor falan tamam ama bunlari tasiyacak batarya sirf musteri yeni telefonlar beklesin sarj sorunu olsunda yeniden 200 mah arttirarak ozellik arttirarak satalim diye bizi düdüklüyorlar. Abi snapdragon 800 olacagina 600 koy 4000 mah yap bataryayi. Ama bu sefer yeni model cikarirlarsa satamazlar. Bu nasil stratejidir. Hersey paraya dönustu.

Çangma telefonlar daha ucuz.

Aslında olabilir şuan herkes inceliyor bu yüzden pahalı donanımları yöneliyor .kısaca kalın olur ama uçabilir ..

2000 TL'ye satılan Iphone'ların Apple'a 350 TL gibi bir maliyeti olduğunu hesaba katarsanız daha akılcı yorumlar yaparsınız.Yani çok düşük bir kâr ile piyasanın "en iyisi" olduğu iddia edilen modellerin seviyesinde bir telefon üretilebilir. Bilge Baykuş / Wise Owl

Sen de yorum yaz