Dünyanın İlk Elmas Bluetooth Kulaklığı

Motorola, dünyanın ilk elmas Bluetooth kulaklığı Diamond MOTOPURE H12'yi kullanıcılara sunuyor.

Motorola, özel yapım lüks cep telefonu tasarımcısı Alexander Amosu ile birlikte ürettiği dünyanın ilk altın ve elmas Bluetooth kulaklığı Diamond MOTOPURE H12'yi kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Lüks tüketim beklentilerini tam anlamıyla karşılamaya yönelik olarak sınırlı sayıda üretilen Diamond MOTOPURE H12'yi, 18 ayar altın ve toplam 3,47 karatlık, mükemmel kesimli 180 elmas süslüyor. Özel siparişle satın alınabilen kulaklık, 18 ayar beyaz veya sarı altının yanı sıra beyaz, pembe veya siyah elmas seçenekleri ile sunuluyor.

4.000 ve 6000 poundluk iki ayrı versiyon olarak hazırlanan Diamond MOTOPURE H12, yalnızca Selfridges (Londra/Manchester) ve Harvey Nichols (Londra) mağazalarında bulunuyor.

Üstün teknik özellikleri seçkin bir moda anlayışıyla harmanlayan Diamond MOTOPURE H12 aynı zamanda, Motorola'nın arka plan gürültüsünü ortadan kaldırarak temiz ve net bir konuşma yapmaya olanak tanıyan CrystalTalk teknolojisini ilk kullanan kulaklık olarak da dikkat çekiyor.

Şu ana kadar yalnızca 100 adet üretilen bu olağanüstü cihaz, yeni yılda da pek çok kişinin sahip olmayı beklediği bir arzu nesnesi olma iddiası taşıyor.

Alexander Amosu, işbirliği ile ilgili olarak "Tasarımları bizim stil ve kalite anlayışımızla benzerlik taşıyan Motorola ile bu projede birlikte çalışmak bizi oldukça heyecanlandırdı" açıklamasını yaparken Motorola Pazarlama Müdürü James King ise "Motorola ürünleri yıllardır stil ve moda açısından gelinen son noktayı temsil etmiştir. Şimdi ise Diamond MOTOPURE ile yeni bir açılım sağladığımıza inanıyoruz." dedi.

Diamond MOTOPURE H12'ye sahip olmak için www.amosu.co.uk adresinden de sipariş verilebiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Elmas kulaklık, altın telefon ... Bu olayın sonu olmaz. Bence çok gereksiz bir şey. Parası olan kendine göre bir şey yaptırır zaten.. Yapın plastik kulaklıl, yeter ki ses kalitesi iyi olsun kardeşim..

Bana eşantiyon olarak versinler bi tane.. Yapanlarda boldur nasılsa...
Anlamadım nasıl bir zenginliktir? Para bu kadar mı pul onlar için?
Ya insanların hayat şartlarına diyeceğim bişey yok da bu kadar abartı olmaz ki...

moda oldu bu mücevher kulaklıklar..

millet saf altından klozet kullanıyor kulağa takılan 6000 paund mu çok yani :).. ne insanlar var parayı yakarak ısınsa bitiremez.. napsın şimdi bunlar canları sıkılıyor belli ki...

millet parayı nereye harcayacıgını sasırmıs be, vay dunyanın haline...

gereksiz neyapcam elması

parası olna hiç de ne gerek var buna adam yolda kafanı vurup alır kulağından bunu

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play