EeeTop PC ET2203T: Asus da dokunduruyor

Yoluna basit netbook'larla başlayan Asus Eee PC'nin son harikası göz kamaştırıyor...

  • Halil Mollaoğlu
EeeTop PC ET2203T: Asus da dokunduruyor
Hepsi-bir-arada dokunmatik PC.

Asus, EeeTop PC ET2202T ile oturma odalarında kullanım için bir hepsi-bir-arada cihazı tanıttı. Cihazın filmleri, resimleri ve videoları Full HD kalitesinde gösterebilen 21,6 inçlik dokunmatik ekranı var.

Cihazın iç dünyası ise Pentium Dual Core T4300 işlemci (2,1 GHz), ATI HD 4570 ekran kartı ve 4 GB RAM'den oluşuyor. Depolama birimi olarak 320 GB'lık bir sabit disk sunuluyor.

Bağlantı arabirimleri arasında Ethernet, altı USB girişi, HDMI girişi, kulalık ve mikrofon bağlantıları var. Cihaz 802.11 b/g/n kablosuz ağ standartlarını destekliyor. Ayrıca bir DVD sürücüsü de mevcut.

İşletim sistemi olarak Windows 7 Home Premium devreye giriyor. EeeTop PC ET2203T şu andan itibaren satışa sunuldu; fiyatı yaklaşık 800 Euro (yurtdışı).

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

desktop pc lerin yerini hepsi 1 arada ürünler almaya başlıyor yavaş yavaş

ee bu eee pc olmaktan çıkmış zaten..

yav şu siyah klavye tasarımına neden çare bulunmaz anlamadım gitti. Karanlıkta bu kalvyeyi kullanmak büyük sıkıntı kardeşim. Yap şunu gri beyaz kirleniyo diyosan. İlla onu da ben mi dicep :P

nedense bu modeller türkiyeye gelmiyor?

Fiyatı hiç de az değil. Masaüstü Hp touchsmartlar var. Hem çok güçlü hemde multitouch. Bu ne ki.

ortalama 1600 liraya bunu alacağıma daha iyi bir pc veya laptop alırım buna bu kdr para verilmez.asus bu serfer başarılı olamadı

işlemci core2duo değil. haliyle anakart mimarisi ölmek üzere bir nesile ait. yine de fiyatı makul. keşke core2duo işlemcisi olsaydı :/

DİKKAT DİKKAT DİKKAT ÖNEMLİ ÖNEMLİ arkadaşLAR projeksiyona baglanılamıyor söyliyim.vga hdmı dvı cıkışı yok..sadece hdmı in var plastatıon v.b. baglamak için.PROJEKSIYONA BAGLAMAK İÇİN 150 DOLARLIK USB APARATI VAR..

Sen de yorum yaz