Efsanenin ilginç geri dönüşüne hazırlanın!

Bilgisayar oyunu klasiklerinden biri küllerinden tekrar doğuyor; üstelik 3D'den 2D'ye geri dönerek!

Efsanenin ilginç geri dönüşüne hazırlanın!
Sonic tekrar 2D olacak ama HD 2D!

Sonic geri dönüyor! Hem platformlara, hem de özüne geri dönüyor. 3D Sonic oyunlarının çöküşüyle, Sega geleneklere sarılıyor.

Project Needlemouse adı altında yayınlanan bir trailer'da karakterin Sonic olduğunu anlamak hiç de zor değil. 2D grafiklere sahip oyun o eski güzel günlerdeki klasik side scroller arcade oyunlarından biri olacak. Grafiklerin 2 boyutlu olması, kötü olduğu anlamına da gelmiyor. Çünkü 2D grafikler High Definition!


Sonic tekrar 2D olacak ama HD 2D!Daha önce Street Fighter II Super Turbo HD Remix ile denenen, klasik oyun tadını yakalama çabası bakalım Sonic'te başarılı olacak mı? Bu yeni-nostaljik SF'ın başarısızlık sebebi grafikleri değil oynanışıydı, bunu da arada hatırlatalım. İşte bu yüzden klasik oyun lezzetini verebilmesi için güzel grafikleri, sağlam bir oynanışla birleştirmesi gerekiyor.

Sonuçta forumlar Sega'nın isteklerini dinlemesine sevinen oyuncuların kutlamalarıyla çalkalanmaya başladı bile. Oyun 2010 yılında çıkacak ancak henüz kesin tarih ve platformlar açıklanmış değil.

Ali Güngör

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Olması gereken de bu 3d sonic mi olur

arkadaş doğru söylüyo 3d sonic mi olur video'sunu seyrettim çok süper grafikler çok hoş

neyini seyrettinde videosu süper diyorsun! bi intro var hepsi o onda da oyun içi görüntü yok...milleti gaza getiripte videoyu izletiyorsun boşa kota harcıyoruz

Mü mü mü mükemmel bir haber çoçukluk kahramanım :D Herkes marıo manitasını kurtarmaya çalışırdı ben elmasları :D Eğer sega iyi bir başarırsa mükemmel olur. Ah sega ah hala durur atarisi hemde yanında sonic oyunuda var :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir