Eğlencenin bitmediği sokak 'Jadde' Mynet'te

Mynet, 3 boyutlu sosyal arkadaşlık platformunu hayata geçirdi. İşte Mynet'in yeni oyunu 'Jadde'

Eğlencenin bitmediği sokak 'Jadde' Mynet'te

Mynet, "mmog"( çok kullanıcılı online oyun) alanında bir adım daha attı ve GameTürk'ün Türkiye'ye getirdiği, dünya genelinde 13 ülkede 15 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan "5 Street" 3D Sosyal Arkadaşlık Platformunu "Mynet Jadde" adı altında 11 Mart 2011 tarihinde tam sürüm olarak yayına geçti.

Tamamı Türkçe ve ücretsiz olan Jadde, dans ve müzik üzerine kurulu bir oyun olmasının yanısıra, oyuncularına yepyeni ve farklı bir sosyal alan sunması, yeni arkadaşlıklara kapı açması ve eğlencesi ile farklı olmak isteyenlerin tercihi oluyor.

"Eğlencenin Hiç Bitmediği Sokak" Jadde'de, oyuncular Kadın ve Erkek cinsiyetinden birini seçerek karakterini oluşturuyor ve oyuna başlıyor.Jadde oyuncuları, Jadde'nin çeşitli mekanlarında sevdikleri müziklerle "Eşli Dans, B-Boy" gibi 9 farklı dans modunda dans ederken, düzenlenen yarışmalar ile isimlerini herkese duyurabilir, Jadde AVM'nin çok geniş kıyafet, aksesuar ve evcil hayvan kolleksiyonu ile tarzlarını yaratarak yeni bir moda akımı başlatabilirler. Jadde'de eğlence tabiki bununla da bitmiyor. Oyuncular kaykay, paten, motorsiklet ve spor araba gibi ulaşım araçları ile özgürce sokaklarda dolaşabilir , Jadde 'de aşıklar muhteşem bir düğün ile evlenerek aşklarını ebedi kılabilir, en iyi arkadaşlar bir araya gelerek ekip oluşturabilir, ekip evlerini istedikleri gibi dizayn edebilir ve kendi aralarında eğlenebilirler.

http://jadde.mynet.com/

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

apaçiler istila eder burayı merak etmeyin tam komedi olacak =))

imvu benzeri bişey herhalde

8 aylık kullanıcısı olarak değerlendiriyorum. Tamamı türkçe ama tamamen ücretsiz degil bırakın itemleri etkileşimler öpmek sarılmak dövmek bile parayla puansız oyuncuya oyuncu demiyolar oyun zaten tamamen egoistliğe dayalı bişey. üst baş almaya kalksanız 1 haftalık emeginizi saatlerce dans etmelerinizi coin skor kasmalarınızı 1 haftalık bişeye benzemeyen kıyafetlere harcıyorsunuz. oyundaki rekabet ortamına dahil olabilmek için mutlak şartla puan yüklenmeli en basit kıyafet gerçek hayattakilerle aynı fiyat basit bir motosiklet 3000 puan yani 75 tl düzgün üst baş almaya kalkarsanız üst-alt-ayakkabı-saç 1500 puan (basit görünümlüler düzgün bişey almaya kalsanız sadece üst 2000 puan. Basit bir kanat 9999 puan 200tl ye gibi rakam eder, unvan kazanmak için bile para harcamanız gerekiyor 1TL=45 puan artık gerisini siz hesap edin. Bunlar dışında oyun yetkililerininde adil olmadıgı farklı bir konu tabiki 8 aydır oyunda tek ceza almadan tek sorun yaşamadan kalmama hayretler içerisinde kalan var :)... Etkinliklerede girmeden edemiyicem dans modları var bboy-heyecan-aşk dansı gibi bunları kafanızda farklı dans türleri olarak yapılandırıp düşünün BBoy etkinliği oluyor yönetici kontrolünü sağlayamıyor rakip oyuncu farklı bir dans açıp sizi eleyebiliyor binlerce ticket attık bu tür haksızlıklar konusunda üzgünüz herhangi bir yaptırım söz konusu degil diye adamlarını kayırdılar. Kısacası bu oyunu zevk için değil strese girmek için ve bol bol para harcamak için oynayabilirsniz.

Mynet Jadde 11 Mart 2011 de açıldı ve o tarihten beri oynuyorum. Bir çok arkadaşım gibi bende kendimce para yatırarak oyunu oynadım.
İlk başlarda da vardı çekişmeler ve her oyunda olabilecek kavgalar. Ama her oyunda olmayacak bir şey vardı Mynet Jadde de! Yöneticilerin oyuncuları, onlara para yatırarak emeğinin karşılığını veren kişileri hiçe saymak! İşte bu şok ediciydi. Kimsenin ilgilenmediği gün içerisinde milyonlarda küfür yiyeceğiniz, şikayetlerinizin sizinle dalga geçer gibi reddedileceği ama sizin ufak bir açığınızın roman olacağı bir oyun oynamak istiyorsanız Mynet Jadde yi deneyin derim! . Açıldığı günden bu yana 55 oyuncudan fazla oyuncu görmeyip, oyuncu kazanacakları yerde oyuncu kaybeden yönetim sistemi istiyorsanız kaçırmayın.Oyunu indirmek, kurmak, oyuna giriş, karakter yaratmak bedava! Ama oyunu dilediğiniz gibi oynamak kesinlikle bedava değil. Eğlenceniz için para harcarsınız ama bunun değerini gördüğünüze inanırsanız.
Paranızla rezil olmak isterseniz Mynet Jadde'ye hoş geldiniz

Oyun çok güzel grafik harika hele birde sevgiliniz varsa işte aşk burada gerçekten çok güzel ama ücretsiz kısmını siz değerlendirin :)

sevgilinizi günde 20 kez öpmek 60 puan
sevgilinize günde birkaç jest yapmanız 30 puan
sevgilinizle otele gitmek şu kadar 100 puan
kondom almak ;
2 kullanımlık 1 = 10 puan
5 kullanımlık = 40 puan
50 kullanımlık = 370puan

otele gitmekle condom almakla bitmiyor iş etkileşimlerde 25-50-100 puan arası :)
tmm biraz pahalı bir oyun ama aldığınız haz PAHA BİÇİLEMEZ ....

Canım sıkılıyor kavga etmek istiyorum haksızlıga ugramak istiyorum diyen buyursun gelsin..Eğlenirsiniz ama siz daha cok eğlendirtirsiniz kendinizle :)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play