Ek bedel ödemeden tablet sahibi olma fırsatı!

Turkcell, tablet sahibi olmak isteyen müşterilerine bu 3 tabletten birine sahip olma fırsatı sunuyor

Ek bedel ödemeden tablet sahibi olma fırsatı!

Turkcell'in yeni kampanyası, tablet sahibi olmak isteyenlere hayallerindeki fırsatı sunuyor. Aylık 15 TL değerindeki 500 MB'lik cepten internet paketini 24 ay taahhütle alan Turkcell'liler, 3 farklı tabletten birini tercih edebiliyor.

Vestel V Tab 7 Lite 2 için herhangi bir ek ücret ödemek gerekmiyor. 15 TL'lik paket bedeline, Casper Via T7 için ayda 4 TL, Samsung Galaxy Tab 3 Lite için ise ayda 8 TL ilave ödeme yapmak yeterli. Kampanyadan, mevcut tarifeleri kapsamında mobil interneti bulunan bireysel faturalı hat sahibi Turkcell aboneleri yararlanabiliyor.

Turkcell, genç yaşlı herkes için cazibe merkezi haline gelen tablet bilgisayarları avantajlı bir kampanya ile müşterilerine sunuyor. Bireysel Cepten İnternet Kontratlı Tablet Kampanyası, 24 ay taahhütle ayda 15 TL'ye 500 MB'lik cepten internet paketi alan Turkcell müşterilerinin istedikleri tablete kolayca erişebilmelerini sağlıyor. Üstelik 500MB internet paketini alan Turkcell müşterileri, akıllı telefonlarından ya da mobil internetlerini paylaşarak tablet bilgisayarlarından internete bağlanabiliyor.

31 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek Turkcell'in tablet kampanyası, Vestel V Tab 7 Lite 2, Casper Via T7 ve Samsung Galaxy Tab 3 Lite cihazları için geçerli. Bireysel faturalı hat sahibi Turkcell müşterileri, 24 ay taahhütle aylık 15 TL değerindeki 500MB cepten internet paketini aldıklarında, Vestel V Tab Lite 2'ye hiçbir ek ücret ödemeden sahip olabiliyorlar.

Tablet keyfini Casper Via T7 ile çıkarmak isteyenlerin 500 MB internet paketine ek olarak aylık yalnızca 4 TL'lik ek ödeme yapmaları yeterli. Samsung Galaxy Tab 3 Lite farkını Turkcell avantajıyla yaşamak isteyenler ise, paket ücretine ek aylık 8TL'ye bu fırsatı elde ediyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Turkcell'e bi sorar mısınız, Galaxy tab 3 lite'ta sim desteği yokken verdiği interneti götümüze mi sokalım? Simi götümüze sokup ordan mı internete bağlanalım? Lütfen sorun bunu? Düzgün bir şirket olsa mantıklı kampanyalar yaparlar.

@09 Ağu 2014 13:37 kara cahil ziyaretçi o üründe 3G modelde var...

@09 Ağu 2014 13:37 Galaxy Tab 3 Lite 3G modelide olan bir ürün öğrende gel...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir