CHIP Download: Little Dwarf 3D Screensaver

CHIP Online'ın bugünkü ücretsiz yazılımı, şirin bir cücenin yer aldığı Little Dwarf 3D Screensaver.

Programın Kullanımı (2)

Additional Information kısmında ise örneğin 'Interestiğin facts about dwarves' yani 'cüceler ile ilgili enteresan bilgiler' şeklinde çevirebileceğimiz bu bölümde ekran koruyucunuz çalışırken cücelerin hangi mite ait olduğundan, ne gibi özellikleri olduğuna kadar birçok bilgiyi, tabii ki İngilizce dilinde, görebiliyorsunuz. 'Quotes' kısmında ise gelmiş geçmiş büyük insanların büyük sözlerine yer verilirken, 'BBC News' kısmında ise dünyadaki son gelişmeleri sıcağı sıcağına BBC'den alabilmeniz mümkün; ve elbette tekrar hatırlatmak isteriz ki, tüm bu 'Additional Information' kısında yer alan fonksiyonlar, İngilizce dilini destekliyor.

Kendi belirlediğiniz ayarlardan vazgeçip, programı eski haline döndürmek istiyorsanız 'Restore Defaults' butonunu kullanarak ekran koruyucunuzu fabrikasyon ayarlarına geri döndürme şansınız var.

Bu pencereden çıkıp ana pencereye dönecek olursak, sol kısımda yer alan 'My Screensavers' bölümüne girerek bilgisayarınıza kurulu olan ekran koruyucularına ulaşabilirsiniz. Buradan istediğiniz ekran koruyucuyu seçebilme şansınız varken, diğer koruyucuların da ayarlarına bu program aracılığıyla ulaşabiliyorsunuz.

Sol kısımda yer alan 'Downloads' kısmında ise birçok ekran koruyucu yer alıyor. Bu bölümden istediğiniz ekran koruyucuyu beğenerek bilgisayarınıza kolayca kurabilirsiniz.

Selim Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Sağolun ya çok güzel bir ekran koruyucu. Hep aynı şeyleri kullanmaktan bıktık usandık. Böyle değişiklikler iyi oluyor windowsa. Çok güzel bir seçim.

doğrusu pek umduğum gibi çıkmadı ama yine de güzel

çözünürlük ayarlarını nereden yapacaz , benim pc deki fps ortalaması 7 (yedi).

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir