Electro World: Ödüllü PES 2010 turnuvası

Futbolseverler: Electro World'den PS3 Slim ve oyun paketi hediyeli PES 2010 turnuvası başlıyor!

Electro World'den PS3 ödüllü PES 2010 turnuvası
PES 2010 alanlar turnuvada hüner sergileyebilecek

Electro World, takipçilerinin merakla beklediği PES 2010 oyununun satışına başladı. PES 2010 tutkunları, Electro World tarafından 7-8 Kasım tarihleri arasında İstanbul ve Ankara'da düzenlenecek olan turnuvada hünerlerini gösterebilecek.

Türkiye genelindeki 10 mağazası ile tüketicilerin hizmetinde olan Electro World, müşterilerinin alışverişlerini keyifli bir ortamda gerçekleştirebilmeleri için her zaman farklı deneyimler sunmayı amaçladıklarını belirtiyor.

Türkiye genelindeki 10 Electro World mağazasının herhangi birinden PES 2010 alan oyun tutkunları 7- 8 Kasım tarihleri arasında İstanbul Capacity ve Ankara Gordion mağazalarında düzenlenecek olan turnuva ile bu oyunda ne kadar iyi olduklarını gösterme şansını elde edecekler. Turnuva birincileri ayrıca Electro World tarafından Sony 120 GB PS3 Slim konsol ARAL oyun paketiyle ödüllendirilecek.

PES 2010 tüm Electro World mağazalarında 179 TL'den satışa sunuluyor.

Electro World Mağazaları:
İstanbul: Bakırköy Capacity AVM, Kartal Minibüs Yolu, Kurtköy Viaport AVM, Bostancı E-5/Oto Sanayi, Esentepe Astoria AVM.
Ankara: Etlik Antares AVM, Ümitköy Gordion AVM, Çankaya 365 AVM
Bursa: Korupark AVM
Konya: M1 Merkez AVM

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

herkesi yerim artık xD

sindirirken dikkat et xP

yavaşşş ben hariç

alırım anhtarlarlarınızı haa (joyisticleri) :D

Yeter kardeşim yeter ! , ona harcıcağın parayı Bir counter-strike turnuvasına harca, hala anlamadınız mı CS'ın türkiye'deki oyun dünyasında ne kadar büyük bir yeri olduğunu,Dünya çapıda düzenlenen turnuvaları,dönen büyük paraları ! Hala mı görmüyosunuz...Takımlar sponsor aramaktan bıktı siz ps3'e koşun,Ne yapcağınızı bilmiyosunuz be.!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play