En garip 7 simülasyon oyunu!

PC'nizde oynayacak sıradışı bir oyun arıyorsanız, işte sizin için akla zarar 7 oyun!

WoodCutter Simulator ve 4 oyun daha!

WoodCutter Simulator ve 4 oyun daha!

WoodCutter Simulator

Ağaçları kesin, seviye atlayın ve daha iyi kesme ekipmanı satın alın. Hayatınızdan memnun değilseniz ve kariyer değişikliği yapmayı planlıyorsanız, aradığınız şey bu oyunda olabilir.

Eurotruck Simulator

Yaşayan bir dünyanın bulunduğu oyunda tek göreviniz, tırınızı "A noktasından B noktasına" taşımak. Oyun, Oculus Rift'le de çalışıyor.

Toilet Tycoon

Oyunda tuvaletleri temizlemek dışında doğru stratejiler geliştirerek şehrin tuvaletlerini rakiplerinize kaptırmamanız gerekiyor. Muhteşem tuvaletler oluşturmaktan, rakipleriniz hakkında acımasızca dedikodular çıkarmaya birbirinden garip işlev, Toilet Tycoon'da mevcut.

Imagine: Babysitters

Imagine serileri, genç kızların hayal güçlerini kullanmalarını teşvik etmeyi amaçlıyor. Belki de gelmiş geçmiş en aptalca oyun serisinin bu ilginç üyesi ise sizi bir çocuk bakıcısı yapıyor. Oyunda sizi nelerin beklediğini bu videoda görebilirsiniz.

Tow Truck Simulator

Tow Truck Simulator aslında o kadar da saçma bir oyun değil. GTA 5'te de çekiciyle tamamlamanız gereken birkaç görev bulunuyordu. Göreviniz, bozulup veya kaza yapıp yolda kalan araçları zamanında çekerek kahraman olmak.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

euro truck simulatore laf atmayın oynaması çok eğlenceli :)

Ben de Euro Truck Simulator 2 oyuncusuyum. Çok komplike olmaması veya zorlayıcı olmaması, o oyunu "garip" sınıfına sokmaz bence. En fazla "zaman öldürmelik" veya "çerez tadında" denilebilinir.

bir konsol oyunlarına bak birde garibim pc ye. tam şaka gibi :)

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
WoodCutter Simulator ve 4 oyun daha!
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir