En güzel fotoğrafı çeken tablet kazanıyor!

Mobee'nin "Fotoğraf Yarışması" kapsamında en güzel fotoğrafı çeken, Mobee tablet kazanıyor!

Son teknolojiyi gençlerle buluşturan Mobee, onların yaratıcılıklarını sergilemeleri amacıyla yarışmalar düzenliyor. Özellikle hobi olarak fotoğrafla uğraşan gençleri, yeteneklerini geliştirmeye teşvik etmek hedefiyle de "Fotoğraf Yarışması" düzenliyor. Mobee, fotoğraflardaki "mesajı" paylaşmayı amaçlıyor. Çünkü, güzel bir manzara fotoğrafı da olsa her fotoğrafın bir mesajı olabilir... Teması şehir ve doğada insan olarak belirlenen, facebook sayfası üzerinden yürütülecek yarışmaya katılanlar "Mobee Tablet" kazanma şansını da yakalayacak.

Yarışmaya katılmak isteyen genç yeteneklerin çalışmalarını Mobee'nin Facebook sayfasında paylaşması ve diğer üyelerin beğenisine sunması gerekiyor.

15 Mayıs – 5 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek yarışmada; üyelerin beğenileri ile ilk 5 çalışma belirlenecek. Bu beş çalışma, ünlü isimlerin de bulunacağı jüri tarafından 10-25 Haziran tarihleri arasında değerlendirilecek. Bu değerlendirme sonucunda dereceye girenler 30 Haziran tarihinde açıklanarak ödüllendirilecek.

Yarışmada birinciye Mobee Nett 10" K1500; ikinciye Mobee Nett 7" T1200 ve üçüncüye de Mobee Nett 7" S800 hediye edilecek.

Mobee üyelerini, katılımcıların Facebook sayfasının duvarında paylaştığı fotoğraflar arasından favorisi olanı beğenmeye davet ediyor.

Yarışmaya katılacakların kimlik fotokopileri, fotoğrafları ve Facebook isimlerini destek@mobee.com.tr göndermeleri yeterli oluyor. http://www.facebook.com/mobeebilgisayar adresindeki sayfadan da detaylı bilgi alınabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

bu ne şimdi? kimlik fotokopisi istemeye hakları yok potansiyel kimlik hırsızlığı var bu işte...

Evet dabbe1 katılıyorum :)

Kimlik fotokopisi mi? Saçmalık resmen...

Chip online ile her zaman chip online takip etmeyenlere oranla 1 adım öndeyiz :)

Sakin göndermeyin verecekse öyle versin ne alaka kimlik sanki çok bişey altı üstü 500 tl vs .

sabıka kaydı da istiyorlar mı?..

net ortamında kimlik bilgilerini açıkça ..vermek sanırım herkesin tepkisini alıyor..gereksiz bir şey bu tabiki..mobee yetkilileri ilgilenirler sanırım bununla

@23 May 2012 12:21 bence çoooooooooooooooook haksızsın bu kadar kolay birşeyi niye değerleendimiyorsun

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir