En iyi 4 Windows Phone cebi!

Bugün piyasada bulunabilen en iyi 4 Windows'lu cebi bir araya getirdik...

HTC Titan II ve HTC Arive

2. HTC Titan II

AT&T'de LTE bağlantısına sahip olacak olan HTC Titan II, 4.7 inç super LCD dokunmatik ekrana sahip. Büyük ekran sayesinde video seyretmek ve internette dolaşmak keyifli bir hal alıyor. 1.5GHz Snapdragon işlemcisi ise her şeyi hızlı bir biçimde yapmanıza izin veriyor. Titan II, 720p video kaydı yapabilen 16 megapiksellik bir arka yüz kamerası, 1.3 megapiksellik bir ön yüz kamerasına sahip.

HTC Titan II
3. HTC Arrive

Mesaj ve e-posta yazarken fiziksel klavye kullanmayı tercih edenlerdenseniz, HTC Arrive sizin için doğru seçenek olabilir. Kızaklı bir QWERTY klavyeye sahip olan Arrive, açılı durabilen 3.6 inç'lik bir ekrana sahip. Cihaz, 720p video kaydı yapabiliyor ve 5 megapiksel kamera ile geliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Nokia Lumia direkt birinci benim gözümde. İkinci olarak HTC Arrive alırım. Samsung ise gene çok sıradan gözüküyor.

BUSEFER ŞAŞMA NOKİADAN.

Bir türlü Türkiye ye gelmeyen lumia serisini böyle paylaşıyorsunuz bende krize giriyorum burada teknoloji acısından ülkemiz çok geri malesef.

Bir türlü Türkiye ye gelmeyen lumia serisini böyle paylaşıyorsunuz bende krize giriyorum burada teknoloji acısından ülkemiz çok geri malesef.
------------------
Türkçe dil desteği olmadan satışı yapılmıyor ülkemizde. Mantıklısı da o. Adam akıllı dilimize bile destek vermeyen telefonu niye getirsin? Mango güncellemesinden sonra Türkçe dil desteği gelince gelir Lumia'lar da

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir