En iyi 5 VPN alternatifi!

VPN, Twitter yasağı ile iyice hayatımıza girdi... Peki ama hangi VPN hizmetini seçeceksiniz?

En iyi 5 VPN alternatifi!

VPN'ler internette gizliliğinizi korumak ve aynı zamanda erişimi kısıtlı web sitelerine ulaşmak için harika araçlar. İyi bir VPN'in özellikleri arasında sunucu günlüğü tutmaması, gizliliğinizi koruması, trafik türlerini ayırt etmemesi, farklı konumlarda çıkış sunucuları sunması var. Bu yazımızda en iyi 5 VPN sunucusunu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Private Internet Access

Private Internet Access, bilgisayarınızla hizmet arasındaki tüm iletişimi şifrelemenin yanında, size farklı çıkış sunucuları arasında seçim yapma şansı tanıyor. 10 farklı ülkeden 1.000'e yakın sunucu arasından seçim yapmanız mümkün. Bağlantı detaylarınızı ve oturumlarınızı kayıt altına almayan hizmet, birkaç farklı oturum açma ve şifreleme yöntemini destekliyor ve neredeyse her mobil ve masaüstü işletim sistemini destekliyor. Hizmetin fiyatları ayda 7 dolar veya yılda 40 dolardan başlıyor.

TorGuard

TorGuard, farklı etkinlikler için spesifik sunucu türleri sunma iddiasında. Bu sayede örneğin torrent indirmek için buna uygun sunuculara bağlanabiliyor, gizlilik ve güvenlik istiyorsanız, gizlilik dostu sunuculardan birini kullanabiliyorsunuz.

TorGuard'ın hizmeti, aylık 10 dolardan ve yıllık 60 dolardan başlıyor. Sadece anonim proxy veya torrent proxy hizmeti istiyorsanız, daha uygun fiyatlı seçenekleri de mevcut.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

Güzel VPN'ler :) Darısı Lumialara A:DSasD:as

Asıl babayı atladınız. "Zenmate"

her zaman ki gibi yine faydalı bir yazı olmuş. teşekkürler...

VpnBook yok?

onavoyu kurmayın gizlilik anlaşmasında facebooka bilgilerinizi paylaştığı yazıyor kendiniz de okuyabilirsiniz.. bu listede var diye korkmuştum bir an iyi bari koymamışsınız buraya.

Private Internet Access kullanıyorum harika bir vpn hız ve güvenlik 1 numara.

@25 Mar 2014 18:58 Hocam o zaman siz HideMyAss'ı bilmiyorsunz demektir

ZENMATE EN İYİSİDİR

Yanlış bilgi var en iyisi HideMyAss En kalitelisidir

Tayyip vpn şirketi kurmuş olabilir mi acaba

hidemyass, bir ABD operasyonunda kullanıcı bilgilerini paylaştığı bilgileri internette var.

PureVPN'i koysaydınız keşke, çok sağlıklı bir program gibi geldi bana. Bir de bunların hepsinden daha ucuz.

IPvanish hız konusunda çok iyi. Turkiye de de partnerleri var sorunlar cok hız cozuluyor. bloglarinda purevpn ile kyaslama yapilmis yarumlarda: http://blog.saklansana.com/kimler-vpn-kullanir-en-iyi-vpni-nasil-secersiniz/

vpn şirketlerinde gizlilik diye birşey yoktur var diyen şirket yalan söyler federal soruşturma bürosu (FBI) bilgiyi isterse hemen verirler bundan emin olun.

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
En iyi 5 VPN alternatifi!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir