En iyi ekranlar, bu tabletlerde!

Tabletlerde ekran kalitesi "vazgeçilmez" diyorsanız, işte mutlaka dikkate almanız gereken 5 model!

En iyi ekranlar, bu tabletlerde!

Tabletlerde ekran kalitesi oldukça önemli bir faktör. Kindle'ın başarısının ardında da Amazon'un ekran kalitesini ihmal etmemesi yatıyor. Yeni iPad'in en önemli özelliği ise yüksek çözünürlüklü ekranı. Bu yazımızda size ekran kalitesiyle öne çıkan birkaç tableti sıralamak istiyoruz.

Apple iPad (iPad 3): Apple'ın "Retina"lı yeni iPad'i 2048x1536 çözünürlüğüne çıkıyor. Yeni iPad'in ekranı aynı zamanda en parlak tablet ekranlarından bir tanesi.

Samsung Galaxy Tab 7.7: Daha taşınabilir bir seçenek olan Galaxy Tab 7.7, 7.7 inç'lik tasarımına 1280x800 çözünürlüğü sığdırmayı başarıyor. Ekranın en etkileyici yönü, inanılmaz koyu siyah renkler sunan Super AMOLED ekran teknolojisi.

Ekranıyla büyüleyen 3 tablet daha... Haberimizin ikinci sayfasında...

Ekranıyla büyüleyen 3 tablet daha...

Samsung Galaxy Tab 8.9

Samsung Galaxy Tab 10.1: İnceliği ve hafifliğiyle etkileyen tablet, harika bakış açıları ve iyi parlaklık sunan Super PLS tabanlı ekrana sahip olan çok az tabletten bir tanesi.

Samsung Galaxy Tab 8.9: Galaxy Tab'ler arasında taşınabilirlik, tasarım ve piksel yoğunluğu bakımından bize en uygun görüneni Galaxy Tab 8.9 oldu.

Asus Eee Pad Transformer Prime: Bizi tasarımıyla etkilemeyi başaran tablet, Tegra 3 ile çalışıyor ve Super IPS modu ekran parlaklığını ve kontrastını üst seviyelere çıkarıyor. Sıraladığımız tabletler arasında Android 4.0 ile çalışan tek tablet de, Asus Transformer Prime.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

su ekranlar normal laptop'lara ne zaman gelecek acaba? 1366*768 ekran gormekten biktik usandik....

EEE PAD TRANSFORMERS PRIME EN İYİ PERFORMANS ÖDÜLÜNE SAHİP

inşallah samsung da apple kalitesine gelir. küçücük alete hak etmediği fiyatlar ödetiyorlar.

şimdi galaxy tab zamanı

ipad forever..

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir