En iyi Euro 2016 uygulamaları!

Euro 2016'yı daha yakından takip etmek için, bu uygulamalara sahip olmanız şart!

  • Zeynel A. Öztürk
En iyi Euro 2016 uygulamaları!

Yılın en büyük futbol şöleni Euro 2016 başladı. Maçları ister evinizde oturduğunuz yerden, ister Fransa'da yerine izleyin, etkinliği yakından takip etmenizi sağlayacak birçok mobil uygulama var. Bu uygulamalar, skorlardan son haberlere ve analizlere turnuvadan en fazlasını almanızı sağlıyor. İşte iOS ve Android'de bulabileceğiniz en iyi Euro 2016 uygulamaları.

UEFA Euro 2016 resmi uygulaması

Turnuvadaki tüm gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız, sahip olmanız gereken uygulamaların başında UEFA Euro 2016 uygulaması geliyor. Takımların, oyuncuların, maçların detaylarını, fikstürleri ve sıralamaları UEFA Euro 2016 uygulamasında bulabilirsiniz.

İndirin: Android, iOS (Ücretsiz)

UEFA Euro 2016 Fan Guide

UEFA Euro 2016 Fan Guide, maçları bizzat seyredecek olanların sahip olması gereken bir uygulama. UEFA Euro 2016 Fan Guide içerisinde maç takvimi, dizilişler ve maç sonuçlarının yanında maçların hangi şehirlerde yapılacağı bilgisi, bu şehirlerde gezilebilecek yerler ve maç aralarında yapabileceklerinize yönelik tavsiyeler de var.

İndirin: Android, iOS (Ücretsiz)

LiveScore Euro 2016

LiveScore Euro 2016, maç skorlarını canlı olarak size ulaştırmaya odaklanıyor. Uygulama, maç bilgileri, istatistikler, haberler gibi detaylı bilgiler de sunuyor.

İndirin: Android, iOS (Ücretsiz)

LiveSoccer - Football Scores

LiveSoccer, skorları size basit ve hızlı biçimde ulaştırmayı amaçlayan bir başka uygulama.

İndirin: Android, iOS (Ücretsiz)

Airbnb

Maçların bazıları için biletiniz varsa veya sadece atmosferi görmek için Fransa'ya uçmayı planlıyorsanız ve henüz otel rezervasyonunuzu yapmadıysanız, çoğu otelin dolu olduğunu göreceksiniz. Ancak üzülmeyin, Airbnb ile ev veya apartman bile kiralayabilirsiniz.

İndirin: Android, iOS (Ücretsiz)

Super Scores

Euro 2016, maç skorlarının yanında istatistiklere, takım kadrolarına, sakatlıklara, maç analizlerine, transferlere, lig tablolarına ve canlı tablolara, fikstürlere, gol krallarına, sarı ve kırmızı kartlara, iddia istatistiklerine ve fazlasına ulaşmanızı sağlıyor. Bunların çoğu için push uyarıları almanız da mümkün.

İndirin: Android, iOS (Ücretsiz)

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Windows mağzasına baktım, uygulama olarak "Euro 2016 Schedule" Windows 10 PC sürümü mevcuttur.

THY sponsorlu türkçe olmayan resmi euro 2016 uygulaması..

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost