En iyi Media Center uygulamaları burada

Windows Media Center rakipsiz değil. CHIP Download en iyi alternatifleri sizin için biraraya getirdi

En iyi Media Center uygulamaları

Salonunuzu dijital hale getirmenin zamanı geldi! Artık bir medya merkezi kurmak eskisi gibi karmaşık bir işlem değil. Microsoft'un bu alanda kullanılmak için ürettiği bir Windows olan Windows XP Media Center Edition veya Vista Home Premium kullanıyorsanız bir sorun yok, ama eğer bu programlardan birini kullanmıyorsanız bu durumda bilgisayarınızı alternatif medya merkezi programları ile donatmanız gerekiyor.

Özel dosya: Windows Media Center için en iyi bedava alternatifler

Tüm ayarları yapıp tüm yazılımları yükledikten sonra oturduğunuz yerde uzaktan kumandanızı kullanarak filmlerinizi seyredebilir, müzik dinleyebilir, fotoğraflarınızı izleyebilirsiniz. Tüm bunları da rahat, pratik bir arabirimle gerçekleştirebilir, arka planda bir PC olduğunu tamamen unutabilirsiniz. Hatta eğer isterseniz en beğendiğiniz TV dizilerini sabit diskinize kaydetme imkanınız bile bulunuyor!

Özel dosya: Windows Media Center için en iyi bedava alternatifler

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

bunlar media centerin yerinin tutmaz ama iyi alternatifler.

XBMC Media Center 8.10 Atlantis programı video ve resimleri hd kalitesinde izleme imkanı sunuyor ayrıca müzik dinliyebiliyoruz ve bulunduğumuz ilin hava durumunuda öğrenebiliyoruz çok güzel ve kullanışlı program herkese tavsiye ederim program ayrıca türkçe dil desteğide sunuyor (işletim sistemi xp ve vista )

Vista home premium da media centeri nasıl kullanacağımızı anlatan bir ders olsa iyi olurdu yani...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play