En iyi tezahuratı bulan finali seyredecek!

En yaratıcı tezahüratı bulan, Sony Ericsson ile Şampiyonlar Ligi Finaline gidecek! İşte detaylar...

En iyi tezahuratı bulan finali seyredecek!

Sony Ericsson sizi 28 Mayıs 2011'de Londra Wembley Stadyumu'nda oynanacak olan Şampiyonlar Ligi finaline davet ediyor. Dünya sporunun kalbinin atacağı statta belki bir Barcelona-Manchester United, belki Bayern Münih-Inter finali izleyeceksiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken ise Xperia serisi akıllı telefonlar ile güçlü bir çıkış yapan Sony Ericsson'un "En Yaratıcı Tezahürat Yarışmasına" katılmak. 15 Nisan'a kadar Sony Ericsson için en yaratıcı tezahüratı siz bulun ve Şampiyonlar Ligi finalini Wembley Stadyumu'nda ücretsiz izleme şansına kavuşun. Sony Ericsson ile futbolun beşiği olan topraklara muhteşem bir seyahat sizi bekliyor.

Sony Ericsson finale gidemeyen futbol ve Android tutkunlarını da unutmadı. En yaratıcı tezahüratı bulan ilk 500 kişi Şampiyonlar Ligi'nin simgesi olan 500 orjinal futbol topundan birini kazanacak.

Nasıl Katılacaksınız?

http://www.facebook.com/SonyEricssonTurkiye adresinden yarışmaya katılım şartlarını okuyun. En yaratıcı Sony Ericsson tezahüratını bulun ve 15 Nisan'a kadar bizimle paylaşın. Yarışmaya katılan herkese başarılar dileyin ama en yaratıcı tezahüratı siz bulup, finale siz gidin. Şampiyonlar Ligi finaline katılma şansını yakalamak veya 500 özel Şampiyonlar Ligi futbol topundan birini kazanmak işte bu kadar kolay.

Detaylar: "En yaratıcı Sony Ericsson Tezahüratı" Yarışmasına katılmak için http://www.facebook.com/SonyEricssonTurkiye adresindeki başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir (katılım şartlarının tam listesi de aynı adreste yer almaktadır).

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

napıyım londradaki finali ben yaaaa

"belki Bayern Münih-Inter finali izleyeceksiniz." münih elendi. İnterde 5 yedi bilginize.

uçak parası + passafort ücretleri de dahilse olabilir katılır 1. olurum ama :))

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play