En iyi torrent siteleri

Pirate Bay sulara gömüldü ama alternatifleri dimdik ayakta: İşte en iyi torrent siteleri...

  • Selim Öztürk
En iyi Pirate Bay alternatifleri

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte ortaya çıkan Pirate Bay, torrent pazarının neredeyse yarısını elinde bulunduran, dev bir global ağ olarak da nitelendirilebilir. Ama korsanlar son zamanlarda hiç de rahat eğiller. Mahkemelerden çıkan şok kararlar, Pirate Bay'in de sonu anlamına geliyor. Satın alma söylentileri ise bir torrent devinin çöküşü için son adım olabilir.

Bu makalemizde, hemen herkese açık olan ve Pirate Bay'i aratmayan güçlü torrent alternatiflerini bir araya getirdik. Hepsi galerimizde...

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

mininova tabikide saçma sapan ratio uygulamaları yok ayrıca pirate mininin alternatifi

ayrıca zamunda gibi bir sitede koyulmamış ya tebrik ediyorum chip'i şu esrarengiz araştırmalarından dolayı

Arkadaşlar bana güzel bir toorent sitesi ve programı ismi verebilirmisin ben 1kactane buldum ama 10kbyi gecmiyor indirme hızı yardımlarınısı bekliyorum

en iyi torrent sitesi www.isohunt.com programa gelince bnce Bitlord ben 2 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum en iyisi bitlord.

zamunda.net i tavsiye ederim (yazıda değinilmemiş).

E hani korsana karşıydı herkes?

Vaybe. mp3 lere flimlere bi kopya koruması getirmeyi beceremediler şimdi çıkıp o site bu site yasaklıyorlar bundan sonra derler download eden müeebbet ama önlen almayan o iyi cocuk :D halk taki birlik beraberlik bozulmasa herşeye en iyi önlemide almayi öğrenir bunlar en iyisini yapmayıda. Mp3 cd leri korumasın direk tak medyaplayerla mp3 yap at nere atıyosan bu oldumu şimdi? ttnetmuzik den down et at başka biyere çalıyormu ? mp3 ü dinlemek istedigimizde bize tanınan sayıda bilgisayardan ve özel şifremizle sadece bir kişinin o anda dinliyebilecegi şekilde formatlasalar mp3leri cd ye basssalar direk KOPYALAMA OLABİLİRMİ ? binlerce yol var ama cimri ler para harcamıyor mahkeme kolay oluyor tazminatta cabası. Bu korsan madurlarını sözde madurlarının yüzünü acayip güldürüyor.

bence bu işin sonu P2P nin yasaklanmasına kadar gider...diye tahmin ediyorum...beğenin veya beğenmeyin...

zamunda verilmemesi ilginç

zamunda, davetiyeli bir site olduğu için yazıda değinilmemiş.

monova en iyisi

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play