En iyi ve en şık 12 ultrabook!

Son dönemde piyasaya sürülen, performans ve tasarımlarıyla büyüleyen en iyi 12 ultrabook'u seçtik!

Tüm büyük laptop üreticileri, ilk ultrabook modellerini piyasaya sürdüler. Bir ultrabook satın alırken hata yapmak ve sonradan pişman olmak istemiyorsanız, hangi ultrabook'u seçtiğinize dikkat etmelisiniz.

CHIP Online, sizler için 12 farklı çok ince ve hafif ultrabook modelini test etti. Acer Aspire'dan Asus Zenbook'lara, Sony Vaio Z830'dan Toshiba Satellite T13'e en iyi 12 şık ultrabook, galeri sayfalarımızda!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Yav bu ultrabookların hepsinin ekran kartları dandik.Hiç birisiyle oyun oynanmaz.

3 beş tane ultrabok kullanma fırsatı buldum inanın laptop lardan cok daha düşük performansları var abartıdan başka bir şey degil, laptop ınıza bir tane ssd alın ultrabok a toz y

@20 May 2012 18:03 yutturur :D

bunlar oyun oynamak için yapılmıyor maalesef. işte senin gibi tüketim toplumundan gelenler herşeye bu gözle bakıyorlar. üzücü. bilmemek ayıp degil ama ögrenmemek hakkaten ayıp. neyse.

Apple ilk MacBook Air'i 2008 yılında yaptı.

Oyun oynamak için milyarlar veren tek milletiz . Şu makinalar bir yazılımcı için bulunmaz bir nimettir .Normal bir laptopta yaptığını her türlü bundan da yapabilir. Özellikle hafifliğiyle her yere rahatlıkla yanında taşıyabilir . Ama kafa başka yere bastığı için orasını düşünemeyen bazı insanlar var .

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir