En iyi World Of Warcraft Eklentileri!

CHIP Download tecrübeli Warcraft oyuncuları karşısında şansınızı artırmanıza yardımcı oluyor!

En iyi World Of Warcraft Eklentileri!

Azeroth'da hayatınızı kolaylaştırıyoruz... Dünya çapında 11 milyondan fazla oyuncusu olan World of Warcraft ülkemizde de en popüler online oyunlardan biri. Şu ana kadar World of Warcraft için iki genişleme paketi sunuldu. Bunlardan biri The Burning Crusade, diğeri ise Wrath of the Lich King. İkisi de tüm zamanların satış rekorlarını alt üst etmiş durumdalar.

CHIP Download tecrübeli World of Warcraft oyuncuları karşısında mücadele edebilme şansınızı artırmak için kullanabileceğiniz en iyi 20 World of Warcraft eklentisini bir araya getirdi!

World of Warcraft oldukça karmaşık bir oyun ve bazı oyuncuların oyun hakkındaki bilgi dağarcığı göz kamaştırıyor. Bu yüzden bir çok yeni oyuncu World of Warcraft içerisinde hayatlarını kolaylaştırmak için eklenti adını verdiğimiz yardımcı programlar kullanıyorlar.

Özel dosya: En iyi Word Of Warcraft Eklentileri!

Hangi karakteri oynuyor olursanız olun CHIP Download tarafından hazırlanmış olan bu özel dosya içerisinde yer alan World of Warcraft eklentilerinin oyun boyunca işinize çok yarayacağını göreceksiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Hile paketi diyorsunuz ancak WOW buna karşı büyük önlemler almış durumda ve hile yapan oyuncuyu yakaladıklarında ağır para cezaları ile cezalandırıyor. Anlamış olduğum kadarıyla bu paket hile paketinden çok yasal olan ve oyunu bir nebze kolaylaştıran eklentiler.. Winampın mesengır eklentisi gibi.. Yanılıyormuyum?

Hile?? wow'dan anlamam ama chip'in hile vermiyeceğinide bilirim. bu, makaleye ilgiyi arttırmak için bu başlığın konulduğunu düşündürüyo bana.

evet yanılmıyorsun başlık belki aldatıcı olmuş ama geniş düşünmek lazım :)

Hile gibi gelmedi bana başlık ilgi çekmek için sanırım ;)

Evet bunlar hile değil, WoW'un izin verdiği ölçüde hazırlanan eklentilerdir.

Hile demeyin ve mutlaka size yakışan paylaşımlarda bulunun hile paylaşımı dünyanın hiç bir yerinde etik değildir.Hile paylaşımları oyuncunun değil oyunu oynatan şirketin zarar görmesine neden olur lütfen dikkatli isimlendirmeler verelim konulara ;)

sayın ChipOnLine Editoru, sizce de "HiLe" iLe "EkLenti" arasında dağLar kadar fark yokmu..

Eklentiler içerisinde herhangi bir hile yok.Sadece leveling ve normal oyun oynayışınızı kolaylaştıracak eklentiler bulunmakta.Kaldı ki birçok insan oyunu hileli olarak oynamak istemiyor olacak ki herhangi bir hile olayı bu zamana kadar yaşanmadı oyunda.

Burda İllegal Paylaşım olmaz sorununuz ne !'^+%/()=?_?=)(/

İlk hile paketi diye okuyunca gerçekten korktum hileler devreye girince oyunun tadı tuzu kalmıyor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir