"En iyiden de iyi olacağız!"

Dev PC üreticisi, yeni tabletini anlatırken işte böyle konuştu: En iyiyi bile geçeceğiz!

  • Gökay Özbudak
HP'den iddialı açıklamalar!
Önümüzdeki ay piyasada...

Geçtiğimiz yıldan bu yana tablet piyasasında tüketiciye ulaşabilmek için birçok yeni tablet mağazaların raflarına ulaştı. Ancak şu ana kadar hiçbir tanesi iPad'i birincilik koltuğundan edebilmiş değil. HP'nin Avrupa, Orta Doğu ve Afrika üst düzey yetkilisi Eric Cador bunu başaracaklarını dile getirdi.

Yaptıkları bir basın toplantısında Cador, PC'lerde en üst noktaya geldiklerini iddia etti. Bu yönüyle HP'nin rakiplerinden büyük ölçüde farklılaştığını dile getiren Cador, 10 inç'lik TouchPad'le ilgili olarak şunları söyledi; "Tablet dünyasında, bir numaradan daha da iyi olacağız. Biz buna, artı bir numara diyoruz."

Cador daha sonra da yalnızca HP'nin tüketici ve dünyasında olduğuna dikkat çekti. HP TouchPad Haziran ayında 499 dolarlık fiyatıyla satışa çıkacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Android kendini adam akıllı bir markete bağlamadıkça ve korsan korumasını yüksek tutmadıkça adam gibi uygulama yapılmaz. Onu geçtim Androidin tablet versiyonu biraz büyütülmüş bir telefondan farksız. Hayal görüyorlar..

hp önce mecidiyeköy deki bilgisayar teknik servis ürün kabul yerini düzeltsin notebook u veriyosunuz ankaraya gidiyo gezip geliyo sonra elinize alıyosunuz bi bakıyosunuz vidalar eksik

Buda edemeyecek iPad dışındaki padlerin zaten ne olduğu ortada.

BİRAZ ZOR O

Gülelimde boşa gitmesin açıklama. Hp slate ne alemde. Buda küçük kardeşimi.

hp işletim sistemi olarak webos kullanıcağını diyordu ama kullanırmı bilinmez :) tablette android'i hiç bir şeye değişmem.

rakipleri daha 1.yi yakalayamadan adamlar daha hızlısını daha güçlüsünü daha incesini bide aynı paraya yaptılar bence hp hayal görüyor

hayaller hayaller :))

lafla peynir gemisi yürümüyo hacı

Konu Hp ise yapar !

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play