"En keskin" iPhone kılıfı!

Bugüne dek pek çok iPhone kılıfı görmüş olabilirsiniz. Ama bu kadar "keskinini" ilk kez göreceksiniz

"En keskin" iPhone kılıfı!
Her parçası işini en iyi şekilde yapacak

Yeni bir akıllı telefon aldıysanız, yapacaklarınızın başında kendisine güzel bir kılıf almak gelir. Fakat gelişen ve sürekli değişen akıllı telefon modelleri sayesinde, artık envai çeşit farklı telefon kılıfı bulmak mümkün.

Başlı başına bir pazar haline gelmiş olan kılıf sektörünü yakından takip edenlerin miktarı ise öyle hiç de azımsanacak seviyede değil. Birçok kullanıcı sadece farklı sebeplerden ötürü ilginç kılıf modellerini kullanmaktan keyif duyuyorlar. TaskOne iPhone kılıfı ise bu güne kadar çıkmış olan tüm kılıfları bir köşeye itebilecek cinste, dikkat çekici farklı özellikleri içerisinde barındırıyor.

Akıllı telefon denildiği zaman akla ilk gelen "multitasking" yani birden fazla işlemi aynı anda yapabilme özelliği, bu kılıfın doğasında bulunuyor. Bilinen İsveç Çakılarının özelliklerinden yola çıkılarak tasarlanmış olan TaskOne iPhone kılıfı, tıpkı bu çakılarda bulunan özel lazerli kesim tekniği ile üretilmiş ve birbirinden bağımsız çalılan 16 farklı parçayı kılıf aracılığı ile kullanmamıza olanak tanıyor.

Tüm bu farklı parçaları üzerinde taşımasına rağmen sadece 89 gram gibi az miktarda ağırlığa sahip olmasıysa en önemli özellikleri arasında yer alıyor. TaskOne için ön siparişler şimdiden açılmış durumda. Nisan ayıda 90 dolar etiket fiyatından satışa çıkacak olan ürün, iPhone 4, 4S ve 5 modelleri ile uyumlu kılıflar ile karşımıza çıkacak.

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

BEDAVA VERSELER BİLE ALMAM - NİYE? 1- O BIÇAK KULLANILAMAZ TELEFONU DAĞITIR 2- ÇOK PAHALI 3- ONU ALACAĞIMA GERÇEK DERİ KILIF VEYA ŞARZLI KILIF ALIRIM.

@12 Oca 2013 20:48 şarjlı demek istediniz galiba

@12 Oca 2013 22:33 orjinali şarzdır

@12 Oca 2013 20:48 Daha Türkçe konuşmayı bilmeyen sivri zekalılar birde yorum yapıp millete akıl veriyor. tam şaka gibi ya :))

Bu İsveç le İsviçre yi karistirmayi ne zaman birakacaklar merak ediyorum :). İsveç değil İsviçre çakısı o bahsettiginiz.

Apple fanboyları dikkat etsin kestaneyi çizmesinler...

@grezimonk işin gücün Apple taşlamak her nefretin altında sevgi vardır. kendini kasma dostum Apple dön rahatla.

@Antiroid sende android düşmanısın. O zaman sendede bi android sevgisi olabilir. Bu sözünden bunu anlıyoruz :)

@Antiroid Apple'a niye dönelim ki? Attan inip eşeğe binmeyi kim ister ki?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir