En keyifli alarm uygulaması: Dreeps

iOS için geliştirilen bu ilginç alarm uygulaması, size çok farklı bir uyanma deneyimi sunuyor!

  • Cem Şancı
En keyifli alarm uygulaması: Dreeps

iPhone sahipleri, sabahları uyanmak için çok farklı bir alarm uygulamasına sahipler. Dreeps isimli alarm kullanıcısına her sabah minik bir RPG oyunu sunuyor ve siz alarmı kapadıktan sonra oyun başlıyor.

Oyunda, minik kahramanınız farklı maceralar yaşıyor ve gün boyunca gerçek zamanlı olarak hayatı devam ediyor. Akşam sizinle uyuyor ve sabah alarmla beraber, sizinle uyanıyor. Elbette oyunu tüm gün boyunca telefonda açık tutmak zorunda değilsiniz, oynamak için de ekrana bir iki kez dokunmaktan daha fazlasını yapmıyorsunuz ama bu küçük oyun arkadaşınız, her sabah sizin minik ilginize ihtiyaç duyuyor, bu sayede daha hızlı uyanmanız ve zihninizi açmanız mümkün oluyor.

Sabah tembellik yapmak ve uyanmamakta direnirseniz, kahramanınız çıktığı görevde zor durumda kalabiliyor ve acı çekiyor. Elbette, video oyunlarından, RPG'lerden haz etmeyenler için uygun bir alarm değil ancak eğer bir oyun severseniz, güne başlamak için daha güzel bir yol olamaz.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz. Ancak 6.5 TL'lik bir fiyat etiketine sahip olduğunu da söyleyelim...

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Online oyun oynayan ve bagimlisi olan kisiler genelde sabah cok uyuyamaz hemen kalkip oynamak ister ordan esinlenmisler galiba

RPG'lerden haz ediyorum benim icin uygun bir alarm diyorum

Insanlari her sekilde kolelestirmek icin yollar buluyorlar.

Bence minecraft lı alarm olsun.

Terraria da hardmode geçine karakterin ölüyo Bunu terraria üzerinde yapsinlar 4 saat uykuyla yaşarım

anca oyun için açlıktan ölmeye hazır olan Çinliler uyanır buna. en bağımlı olduğum oyun bile olsa onun için uykudan vazgeçemem. ki bu iki boyutlu dandik bi oyun.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play