Tüm zamanların en komik 8 oyunu!

Oynarken sizi gülmekten yerlere yatıracak, tüm zamanların en komik 8 oyununu seçtik!

Grim Fandango ve diğerleri!

Grim Fandango ve diğerleri!

Grim Fandango

Monkey Island'ı sevdiyseniz, mutlaka oynamanız gereken bir oyun daha var: Grim Fandango. Oyunda bir ölüm meleği olan ve ruhları Land of the Dead'den Ninth Underworld'e taşıyan Manny'nin hikayesine şahit oluyorsunuz. Eski grafiklere sahip olsa da oyunda birçok espriye rastlayacak ve defalarca güleceksiniz.

Brutal Legend

Monkey Island ve Grim Fandango gibi bir başka Tim Schafer oyunu olan Brutal Legend, sizi çokça güldürecek bir başka oyun.

Sam & Max serisi

Dedektif bir köpeği ve hiperaktif, aynı zamanda bilge bir tavşanı konu alan bir oyunun komik olmama şansı var mı? Sam & Max Plunge Through Space gibi serinin ilk oyunları iyiydi, ancak 2006'da çıkan Sam & Max Save The World'den sonra eğlencenin dozu iyice arttı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Her galeride böyle şeyler söyleyenler var benim gibi farkındayım ama burda Neighbours From Hell olmaması büyük hata bence onun kadar komik oyun yok...

Ben Portal 2'deki diyaloglara da çok gülmüştüm. Özellikle bazı yerlerde Wheatley'in söylediklerinden sonra gülmem geçene kadar oyunu durduğum olmuştu. Ending Song'dan bahsetmiyorum bile :)

oyun türkçe olmadıktan sonra nasıl anlayıpta güleceğiz. delimiyiz biz. herkes ingilizce bilmiyor değilmi.

SR 3'te nerde dans ediyoruz ya asıl dans 4:te

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir