En pahalı cebi yakından tanıyalım!

Geniş bütçeli kullanıcılara hitap eden çok özel bir telefon olan Vertu'yu merak edenler için...

Vertu sahiplerine verilen ek hizmetler

Vertu sahiplerine verilen ek hizmetler

CHIP Online: Hazır konu hizmete gelmişken soralım, kullanıcılarınıza ne tip hizmetler sunmaktasınız?

Arthur Tay: Vertu Signature ve Ti modellerine sahip olanlar telefonda bulunan anahtar sayesinde İstanbul da dahil olmak üzere pek çok butik mağazada özenle karşılanıp sorunlarını giderebilmektelerdir. Ayrıca kullanıcılarımız için pek çok ve farklı hizmetimiz de bulunmakta; Örneğin Londra'da ve NewYork Manhattan'da bulunan ve sosyetenin gittiği ve özel üyelik ile girilebilen çok Lüks kulüplere yılda 3 kez giriş hakları bulunmaktadır.

Ayrıca PSG diye özel bir şirket ile çalışıyoruz. Şüpheli ve tehlikeli durumlarda sizi ve telefonunuzu güvene almak için hizmet veriyorlar.  Eğer müşterilerimiz lokasyonlarını belirleyecek şekilde telefonlarını ayarlarlarsa bu hizmetten de yararlanabilmekteler. Ayrıca herhangi bir arıza durumunda İstanbul'da hizmet veren teknik servisimiz mevcut. Müşterilerimiz herhangi bir arıza durumunda sadece e-mail atarak veya telefon açarak uzaktan bu hizmetlerden faydalanabilirler.

"Silent Circle" diye adlandırdığımız başka bir güvenlik sistemimiz de devrede. Bu sistem telefona gelen ve giden verileri  (ses, görüntü ve doküman vb.) şifreliyor. Diğer telefona da aynı programı yüklemeniz yeterli. Bu da hackerlara karşı sizi ve telefonunuzdaki verileri korumaktadır. Ayrıca bir diğer sunduğumuz korunma yöntemi  "Encrypted SMS". Bu da sms in gönderildikten ve okunduktan sonra kendini imha etmesine dayalı bir yöntem. Başka bir hizmetimiz de Global WiFi, yani ipass; Aslında bu hizmet sadece şirketlere satılabilmekte, fakat yaptığımız özel bir anlaşma ile biz bu hizmeti müşterilerimize de sunabiliyoruz. iPass 112 ülkede hizmet veren ve 1.2 milyon hotspot'a sahip bir internet wifi ağı. 1 Yıllık sınırsız kullanımın bedeli 200 USD gibi cazip bir rakam.

CHIP Online: Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederiz.

Vertu hakkındaki ayrıntılı bilgileri buradaki haberimizde bulabilirsiniz.

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
3
Vertu sahiplerine verilen ek hizmetler
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir