En pahalı Surface Book'un stokları tükendi!

Microsoft'un yeni oyuncağı, yüksek fiyatına rağmen kısa sürede tükendi!

  • Onur Seven
En pahalı Surface Book'un stokları tükendi!

Microsoft geçtiğimiz hafta şirketin ilk dizüstü bilgisayarı Surface Book tanıtımı ile herkesi şaşırtmıştı. Yeni raporlar, tasarım açısından son derece olumlu tepkiler alan dizüstü bilgisayara büyük bir rağbet olduğu yönünde.

Microsoft'un web sitesinde bakıldığında Surface Book'un en yüksek konfigürasyonlu modeli için stokların tükendiği, ön siparişin kapandığı görülüyor. 2.699 dolarlık fiyat etiketine sahip üst düzey makine, 13.5 inç 3.000 x 2.000 çözünürlüklü ekran, Intel Core i7 işlemci (ayrı bir Nvidia GPU ile birlikte), 16GB RAM, 512GB SSD disk ve aynı zamanda Surface Pen ile birlikte geliyor.

Belki de en önemlisi Surface Book'ın şık görünümünün yanında daha fazla esneklik ve sağlamlık sunacak özel dinamik menteşeli bir dayanak noktasına sahip olması.

Yeni dizüstü bilgisayarın 26 Ekim tarihinde raflarda yerini alması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

Tasarımı harika. Çok özgün (!) bir tasarıma sahip.

Çok güzel güzküyor, incelemelerini 4 gözle bekliyoruz chip

Satın alabilmek için cepteki bütün paramı vermem lazım :((

turkiyeye gelmeyecegine eminim Microsoft apple gibi cihazlar cıkarmaya başladı artık çok güzel bir gelişme

Hayret buraya doluşmamış windows çöp diyen bir şey bildiğini, kendini bu konuda otorite zanneden fındık beyinliler

1000 tane üretmişlerdir bence. Bu fiyat politikası ile başarılı olmaları zor. 2700 dolara ne parçası varmış ki bunun içinde? Parça değil tasarımı masraflı diyorsanız içindeki ssd yi başkası tasarlamış, ekranı başkası tasarlamış. Sen bir kasada birleştirmişsin sadece. Diyeceğim bu fiyatla yürümez bu iş.

@15 Ekim 2015 10:07 Bu cihaz içinde harici ekran kartı var, skylake i7 işlemci, 512 GB SSD, 16 GB Bellek. Bu parçaları tek tek almaya kalksanız zaten maliyetli olur. Macbook Pro'dan daha hızlı ve dokunmatik cihazı benzer fiyatlara satıyorlar. Fiyat politikasında sıkıntı yok, pazarlama ağını genişletirlerse yüksek satış rakamları yakalayabilirler. Çünkü bu cihaz çok beğenildi.

Şu cihaz vergilerle birlikte 3.500? olsa kapış kapış olur ama işte hayaller...

stokta 3 tane varsa... mac çakması şey

yahu hala bu uyduruk asparagas haberlere inananlar var :) birincisi bunu bu fiyata bedava verseler tenezzül etmem ikincisi iPad pro gibi bir aletin yanında solda sıfır kalır. iPad kullananlar ne dediğimi anlamıştır....

@15 Ekim 2015 16:08 ya yalan konuşmaya utanmıyor musun? Beleşe verseler gururunu bir kenara bırakırsın!

@15 Ekim 2015 16:08 surface özellikleri ipad Pro dan daha iyi. Hem hem tablet hem laptobu ve aynı ekranda iki uygulama çalıştırmayı Microsoft yaptı.

@15 Ekim 2015 16:08 Ipad Pro da fare kullanamıyorsunuz. Büyük Ipad'den başka bir şey değil. Ayrıca klavyesi rezil. Bu cihazın yanından geçemez.

@15 Ekim 2015 16:08 dedi ve ipad pro'sunun üzerine damlayan göz yaşlarını silmeye başladı.. :)

Steve abi sayesinde böyle şeyler yapmayı öğrendiniz.. yoksa nerdeeee sizde böle dizaynlar

Elmacılar kıskanmış belli. Herkes kendi kullandığının fabrikası babasının zannediyor herhalde.

Sen de yorum yaz