En popüler markalar listesinde tanıdık isim

En sevdiğiniz marka hangisi bilinmez ama İngilizler bu tanıdık ismi Ferrari'den bile fazla seviyor.

  • Yaşar Tuna Zorlu
iPhone İngiltere'de en popüler seçildi!
iPhone İngiltere'nin en popüleri seçildi.

Popülerliği, şık tasarımı, uygulama hazinesi ve tabiî ki cazibesi ile iPhone pek çok kişinin edinmek istediği bir akıllı telefon.

Bugünlerde ise, iPhone ayrı bir unvana sahip. CoolBrands'in 3 yıldır "En Popülerler" listesinde 1. durumda bulunan Aston Martin'i bile geçerek birinci sıraya yerleşti. Üreticisi Apple ise bu sırada 3.lükte kaldı.

4. sırayı ise yine Apple'ın imzası bulunan bir ürün alıyor: iPod. Google ve Youtube gibi büyük çoğunluğun ilgisini çekmiş markalar bile iPhone fırtınasına engel olamadı. Hatta listemizde Ferrari ve Rolex gibi tanınmış isimlerde var. İlk 20'den düşenler arasında ise Facebook, Nike ve Agent Provocateur gibi isimler var.

En popüler 20 markanın tam listesini haberimizin ikinci sayfasında bulabilirsiniz...

İşte en popüler 20 marka...

İngiltere'nin
Sıra No: Marka/Ürün Sıra No: Marka/Ürün
1 iPhone 11 Xbox
2 Aston Martin 12 Tate Modern
3 Apple 13 Dom Perignon
4 iPod 14 Virgin Atlantic
5 Nintendo 15 Ferrari
6 Youtube 16 Sony
7 BlackBerry 17 Mini
8 Google 18 Vivienne Westwood
9 Bang & Olufsen 19 Rolex
10 PlayStation 20 BBC iPlayer

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Microsoft Windows nerde? bu yazılım neredeyse dünyadaki tüm bilgisayarlarda kurulu ve bu günkü işletim sistemi tabanını oluşturmada çok büyük payı var.

Acaba sorarım, bu anketi yaparken kullandıkları bilgisayarda ne yüklüymüş?

iphone= en iyi sese sahip mp3 player ı çıkardıktan sonra dandik markaların bile üretebileceği bir cihazı piysaya sürüp rezil olan şirketin ürünü ayrıca 3gs reklamındaki video da çekiyor olayına gülmekten öldüm

Millet şu para tuzaklarına bayılıyor :)

iyi güzel de ben haberin giriş cümlesini saçma bulduğumu söylemek istiyorum.. ingilizlerin ferrari'yi sevmek için bir sebepleri yok.. italyan deseniz anlarım ama ingilizlerin hem motorsporlarında takımları var hem de yollarda otomobilleri var.. italyan markasını niye sevsin..

ya bu edipciftci cok alem yaa XD hahaha

3gs reklamlarındaki tema video çekmesi değil, çok kolay çekmesi ve editlemesi. Yoksa ilk iphone'dan beri zaten program yüklenip video çekilebiliyordu.
Ayrıca Iphone gibi cihazı hala hiçkimse çıkaramıyor, çıkaramayacakta. Apple'daki teknoloji kimsede yok. 3.inc Multitouch ekranıı 600 mhz işlemci 128 MB RAM, GPS çipi, 3G çipi, aceeleramator sensoru, ışık sensörü, dijital pusulayı 2 santim kalınlığa sığdıran teknoloji kimsede yok.

128 değil, 256 MB RAM

Sen de yorum yaz