'En ucuz' Nokia dokunmatik geliyor!

Nokia'nın şimdiye kadarki 'en uygun fiyatlı dokunmatik' cihazı Nokia 5228 Türkiye'ye geliyor...

Türkiye'de satışa sunulan Nokia dokunmatik cihaz ailesinin yeni üyesi Nokia 5228 hareketli bir yaşam sürüp, müzik, fotoğraf ve video için mobil cihazlarını kullanan ve yaşamlarını online'da paylaşan kişiler için tasarlandı. Nokia 5228 ile kullanıcılar Ovi Mağaza'dan uygulamalar, oyunlar, videolar ve diğer servisler gibi içeriklerin yanı sıra Nokia 5228 Comes With Music Edition ile Ovi Müzik'ten şarkıları da doğrudan mobil cihazlarına indirebiliyorlar.

Nokia Türkiye Satış Müdürü Çiçek İcan "Müzik ve sosyal ağlara erişim özelliklerine sahip bir cihaz isteyenler için uygun fiyatıyla çok cazip bir seçenek sunan Nokia 5228 büyüleyici renkleriyle de göz dolduruyor" diye belirtiyor.

Kullanıcılar cihazın ana ekranından kolayca erişebildikleri Ovi Mağaza'dan hemen istedikleri içeriği indirmeye başlayabiliyor ve cihazlarını popüler uygulamalar ve oyunlarla kişiselleştirerek daha eğlenceli hale getiriyorlar. Yeni uygulamalar, oyunlar, videolar ve çok daha fazlasının sürekli eklendiği Ovi Mağaza, Türkiye'de Türkçe olarak sunuluyor.

İşte diğer özellikleri

33 saatlik çalma süresiyle kullanımı kolay bir müzik çalar olma özelliğine sahip Nokia 5228'in Comes With Music Edition modeli ile Türkiye'de Mayıs ayında sunulan Nokia'nın sınırsız müzik erişim servisi de kullanılabiliyor.

Nokia 5228'de müzik deneyimi için 3,5 mm konektöre bağlanabilen kulaklıklardan da yararlanılabiliyor. Ayrıca Nokia 5228 en sık kullanılan müzik, fotoğraf ve video gibi medya ve uygulamalara hızlı erişim sunan bir Medya Çubuğu da içeriyor.

Yenilikçi Contacts (Kişiler) çubuğu 20'ye kadar kişiyi küçük resimleriyle göstererek, hem bu kişilere hem de bu kişilerin e-posta, telefon aramaları, fotoğraflar ve diğer sosyal medya güncellemeleri gibi iletişim geçmişlerine hızlı bir erişim sağlamayı amaçlıyor.

Nokia 5228 Türkiye'de 2010 yazında sunulacak.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Görünüş olarak 5800'a oldukça benziyor.

Ön tarafından bakılırsa 5800'ün görünüşüne göre hiç bir değişiklik yok.

5800 pek farkı yok..

nokia 5230 5235 5800 modellerine çok benzyor.Kasalar aynı...

Bi kaç buna benzer modeli almaktansa 5800 alırım daha iyi.5800 ı kırpıp kırpıp 2 3 model altında sunuyorlar.

ben aldım bikere bu 5230 benimkinin aynısı çok ucuz bide 5228 deilki modeli.

ben telefon alıcamda 5228 mi yoksa 5230 veye 5235 iyi birde x3 aralarındaki fark nedir anlamadım

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play