En yeni GSmart akıllı telefonlar CeBIT'te!

Gigabyte GSmart ceplerin en yeni modelleri ile Gigabyte tablet bilgisayarlar, CeBIT'te yerini aldı!

En yeni GSmart akıllı telefonlar CeBIT'te!

Gigabyte GSmart akıllı telefonların en yeni modelleri ile Gigabyte tablet bilgisayarlar, ultrabook'lar CeBIT Bilişim Eurasia'da DataStar standında. Ürünler arasında çift SIM kartla 3 yönlü görüşme yapılabilen dünyanın ilk akıllı telefonu olan GSmart Simba modeli de yer alıyor...

Gigabyte taşınabilir bilgisayarlar ve tabletler ile Gigabyte GSmart markalı akıllı telefonların Türkiye distribütörü DataStar, en yeni modelleri CeBIT Bilişim Eurasia'daki standında sergiliyor. İstanbul Fuar Merkezi-CNR Expo Center'da 24-27 Ekim tarihleri arasında yapılan CeBIT Bilişim'de DataStar standında GSmart'ın ilk kez sergilenen modelleri de yer alıyor.

Gigabyte GSmart akıllı telefonlarda pek çok yeni model DataStar standında görülebiliyor. Bunlardan biri 4 çekirdekli işlemcisi ile dikkat çeken GURU G1 modeli. 13M piksel arka, 5M piksel ön kamerası olan GSmart GURU G1, fuarın göze çarpan akıllı telefonları arasında başı çekiyor.

DataStar'ın CeBIT Bilişim Eurasia 2013'deki standında sergilenen bir diğer GSmart akıllı telefon modeli ise SIMBA SX1. GSmart SIMBA SX1 modeli aynı anda kullanılabilen çift SIM kartlı, özel bir ürün. Her iki SIM kart aynı anda aktif olan ve üçlü konferans görüşme yapılabilen bu akıllı telefon, 3 yönlü konuşma yapılabilen dünyanın ilk akıllı telefonu...

İlk kez CeBIT Bilişim'de sergilenen GSmart akıllı telefonlar arasında Sierra, AKU, TUKU ve ROMA modelleri de yer alıyor. Giriş seviyesi ürünler arasında çift SIM kartlı olmaları, gelişmiş teknik özellikleri ve cazip fiyatları ile dikkat çeken bu modeller, önümüzdeki günlerde akıllı telefon pazarında hareketlilik yaratacaklar.

Gigabyte notebook, ultrabook ve tablet serisi...

Gigabyte notebook, ultrabook ve tablet serisi de CeBIT'te...

DataStar'ın CeBIT Bilişim Eurasia 2013'deki standında Gigabyte'ın notebook, ultrabook ve tablet bilgisayar modelleri de ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Kaliteleri ve teknik özellikleri ile üst seviye notebook'lar arasında yer alan Gigabyte ürünleri şık tasarımları ile de göz dolduruyor.

DataStar, CeBIT Bilişim'de notebook kategorisinde Gigabyte P27K ve P2542G modellerini standında sergiliyor. DataStar standında ayrıca Gigabyte'ın iki model tablet bilgisayarı (S1185 ve S1082) ile bir ultabook'u (U2142) da görülebiliyor.

DataStar'ın CeBIT Bilişim Eurasia'da Salon 8'de A1 nolu standında Gigabyte ürünlerinin yanı sıra distribütörü olduğu markaların birçok yeni ürünü daha görülebiliyor. DataStar'ın CeBIT'teki standında şu markaların ürünleri yer alıyor:

-       ADATA: SSD'ler, harici diskler, USB bellekler, bellek kartları

-       CasePower: Yedek enerji depolama ürünleri

-       Gigabyte: Notebook, ultrabook ve tablet bilgisayarlar

-       Gigabyte GSmart: Akıllı telefonlar

-       IRIS: Taşınabilir tarayıcılar

-       TP-LINK: Kablosuz ağ ürünleri

-       Zmodo: Güvenlik kameraları.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

merhaba, güzel model?ve süper Teknik.fakat hangi memleketin ? markasıdır, çin'de üretilirse harika..

MTk6589 . çinden al dahi iyi

hintli telefon üretiçisidir.bir çok modelleri var.sanırım ülkemie yaygın bi ağ ile geleçek.şu an için 3 yada 4 model var.uygun fiyata geniş ekran teknik açıdanda iyi saılabileçek kadar iyi bi donanımla giriyor.bençe tutar ki sierra modelini bekliyorum.ukraynada 500 tl ye satılıyor.bizde en fazla 700 tl olur ki bu gm nin pabuçunu dama atar.

@09 Oca 2014 00:22 Guru Hindistan çağrıştırıyor tabi ama Gigabyte Tayvan üretimi ve Tayvan markasıdır,ünlü bir anakart üreticisidir.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir