Epson'dan kablosuz full HD projektör!

Epson'un yeni projektörü, üstün kalitesiyle size evde benzersiz bir sinema keyfi yaşatacak!

Epson'dan kablosuz full HD projektör!

Epson EH-TW9000W ile Hollywood'un en son gişe rekorları kıran filmlerini seyretmek tamamen yeni bir deneyim olacak...

TW9000W, Epson'un en son teknolojisiyle donanmış olup; üstün kaliteli görüntüler, zengin, derin siyahlar üretmenin yanı sıra, 200.000:1 kontrast oranı sunuyor. Epson EH-TW9000W ile evdeki sinema deneyimi, bir multipleks sinema ile yarışır oranda canlı, doğal renkleri garanti ederken, Epson teknolojisi sayesinde kare interpolasyonu ile filmler esnasındaki hızlı hareket eden aksiyon sahnelerinin pürüzsüz ve akıcı olmasını temin ediyor.

Son teknoloji HD 3D seyri, hem de dilerseniz kablosuz bağlantıyla...

Sinema deneyiminizi bir üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, bir düğmeye basarak kolayca 3D içeriğe geçebilirsiniz. Epson'un parlaklık arttırma teknolojisi sayesinde, 3D içeriğin pek çok Full HD 3D ev sineması projektöründen çok daha parlak olduğunu hemen fark edeceksiniz. Ayrıca yenileme hızı 480 Hz... İstenilen kablosuz HD aygıtları doğrudan projektöre bağlanabilir ya da alternatif olarak kablosuz HD olmayan cihazlar Epson'un HD vericisine takılabilir.

Dünyanın ilk kablosuz full HD 3D projektörü olan Epson EH-TW9000W; 2.400 lümenlik Beyaz/Renkli ışık çıkışı, 200.000:1 kontrast oranı ve yüksek teknolojik donanımıyla yüksek bir 3 boyut keyfi sunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

fiyatı ne kadar??

Nasıl kablosuz?

6.500 tl civarı

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play