Epson: LED teknolojili fotoğraf tarayıcı

Epson, değişik teknolojileri bir araya getirerek üst seviye bir tarayıcı sunmayı başardı

  • Halil Mollaoğlu

Epson, Perfection V500 Photo modelini tanıtıyor. Bu yüksek performanslı tarayıcı optik çözünürlüğü sayesinde 6400 dpi'a kadar destek veriyor. Digital ICE teknolojisi ile resim optimizasyonu ve entegre ICC renk profilleri sayesinde fotoğraf, slayt ve negatiflerin taranabilmesi gibi bir çok özelliğe sahip.

Cihaza has bir özellik: V500 beyaz LED ışıkları (Light Emitting Diodes) sayesinde hızlı ve elektrikten tasarruf yaparak çalışıyor. Kutu içeriğinde resim düzenleme programı Adobe Photoshop Elements, metin tanıma programı Abby FineReader Sprint Plus mevcut, bağlantı arayüzü olarak ise USB 2.0 kullanılıyor; tarayıcı Windows XP/Vista dışında 10.2.8 sürümünden itibaren Mac OS X altında da çalışabiliyor.

Yeni Epson Perfection V500 eylülden itibaren 280 € fiyatla satışa sunulacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

İyi birşeye benziyor... Zaten High-End tarayıcılar arasında Epson her zaman ilk 5 içinde olmuştur... Bravo.

genelde artık herkes allin1 yazıcı-tarayıcı-fotokopi yapan cihazları tercih ediyor.Bu ürün tabi ki daha pro düşünenler için.10 sene kadar önce aldığım mustek tarayıcıyı düşünüyorum da 300dpi tarama 3-4 dakika falan sürerdi.Isınmasını beklemek eziyetti.6400dpi herhalde eski tarayıcımda olsaydı 2 günde tarardı.Hey gidi günler hey

Güzel bir ürün. Ama niyeyse Epson bana hep itici bir marka gibi gelmiştir. Ama en kısa sürede bir ürününü denemek isterim.

Kulağa hoş gelen bir teknoloji, tebrikler EPSON

Geleceğin Teknolojisi Led Artık Kendini Heryerde Göstermeye Başladı Yakında Klasik Lambalara Tamamen Veda Edeceğiz Evimizi Aydınlatmasını 3-5 Watt İle Aydınlatacağız Küresel Isınma İçinde Gerekli Birşey Birde bilgi Veriyim Klasik Flamanlı Lambalarda Enerjinin %90ı Isıya %10u ışığa Dönüşür Ledde İse Tam Tersi Hatta Isı Oluşmaz %99ü Işığa Çevrilir. Benimde Bu Konuda Çalışmam Var :)))) Umarım Bir An Önce böyle Şeyler Gelişir Ve Yaygınlaşır Bir Taracıya Hiç İhtiyaç Duymasamda Tebrikler Epson.

epson ın ürünlerini hep sevmişimdir. yenilikleri hemen entegre ediyor ürünlerine

süper birşeye benziyor.zaten Epson tek kelimeyle harika-exceed your vision

bununla fororaf da çekilir be hatta röntgen bile olur

led teklonojini tasarrufu çok mükemmel yanılmıyorsan normal bir ampul elektırıgın yuzde 5 cıvarını ısıga dönüştürüyor gerisi ısı bir an once yaygınlaşsada ewimizede ler lambalarla donatsak hem yuksek aydınlık hemde elektırıkten mukemmel tasarruf

Sen de yorum yaz