ESET, yeni yıla ödülle başladı

Boğaziçi Üniversitesi'nden ESET'e 'En İyi Antivirüs Markası' ödülü verildi.

Yeni yıla ödülle başladı!

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü Compec tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Boğaziçi Bilişim Ödülleri'nde 21 kategoride yılın en'leri seçildi. Halk oylamasının yanı sıra özel jürinin katılımıyla belirlen isim ve kurumların ödülleri, Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall'de gerçekleşen törenle dağıtıldı. Ödül töreninin sunuculuğunu ise Ceyhun Yılmaz üstlendi. Türkiye'nin en çok tercih edilen antivirüs yazılımlarını sunan ESET, Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü'nce yapılan değerlendirmede 5 marka arasından öne çıktı ve 'Yılın En İyi Antivirüs / Güvenlik Şirketi' olarak seçildi. Ödülü ESET Türkiye Teknik Müdürü Erkan Tuğral aldı. Tuğral'a ödülü, Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Arzucan Özgür verdi. Tuğral yaptığı konuşmada, hem jüriye hem de tüm Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine teşekkür etti. Tuğral, "Bugün Türkiye'deki her üç bilgisayardan birinde ESET'in güvenlik yazılımları kullanılıyor. Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin bu ödülü ile Türkiye'de sevildiğimizi ve işimizi doğu yaptığımızı tescillemiş olduk" açıklamasını yaptı.  

Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı var

1992 yılında kurulan ESET, dünya genelinde bireysel ve kurumsal kullanıcılara hitap eden güvenlik ürünleri geliştiriyor. ESET NOD32 Antivirus, proaktif zararlı yazılım tespitinde piyasa lideri olarak hak kazandığı "VB100 Ödülü" sayısı ile dünya rekorunu elinde bulunduruyor. ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security, Mac için ESET Cyber Security ve mobil cihazlar için ESET Mobile Security, dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından güvenilir bulunarak tavsiye ediliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

En iyisi Comodo! Hiç kendinizi yormayın! Yakında Android'in de kralı o olacak! Comodo'suz asla!

Başka firma bulamadınız mı ödül verecek. Çalışıp çalışmadığı anlaşılamayan virüs programı olduğu için mi verdi acaba ödülü. Az biraz test edin dünyayı takip edin ödül vermek meziyet değil

Geçin bunları Eset kim güvenlik kim bunlar danışıklı dövüş işler bence. Bitdefender, Kaspersky veyahut Norton varken Eset'in esamesi okunmaz.

Girift çıkar ilişkilerinin üniversitelere kadar uzanması elem verici. Çok sevilmesi trend olması iyi olduğu anlamına gelmez. Comodo geçenlerde ODTÜ ile ortak konseptle güvenlik alanında çalıştığını açıkladı bunlar sevindirici fakat Eset & Boğaziçi ödül mödül şişirtme olmuş. Öğrencilere bedava Eset dağıtıp ödül almak ve reklam yapmak hiç hoş değil, bari aranızda kalsaydı.

Diğer 5 marka arasından öne çıktı diyor ya haberde o markalar hangileriymiş acaba merak ettim doğrusu o 5 markadan en iyisi Eset ise diğerlerini düşünemiyorum bile

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost