ESET'e En İyi Antivirüs Şirketi Ödülü

ESET, ikinci kez yılın en iyi antivirüs şirketi seçildi.

ESET'e "en iyi antivirüs şirketi" ödülü

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü Compec tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Boğaziçi Bilişim Ödülleri'nde 23 kategoride 2016 yılının en'leri seçildi. Halk oylamasının yanı sıra özel jürinin katılımıyla belirlen isim ve kurumların ödülleri, Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall'de gerçekleşen törenle dağıtıldı.

Türkiye'nin en çok tercih edilen antivirüs yazılımlarını sunan ESET, Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü'nce yapılan değerlendirmede 5 antivirüs markası arasından öne çıktı ve 'Yılın En İyi Antivirüs / Güvenlik Şirketi' olarak seçildi. Ödülü ESET Türkiye CEO'su Alain Soria aldı.

Soria, yaptığı konuşmada, hem jüriye hem de tüm Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine teşekkür etti. Soria, "Bu ödülü üst üste ikinci kez almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Demek ki doğru yoldayız, demek ki doğru işler yapıyoruz. Siber tehditlere karşı mücadele etmeye davam edeceğiz. Siz de bizi izlemeye devam edin" açıklamasını yaptı.

Daha güvenilir dijital hayat için çalışıyor

ESET, 1992 yılından bu yana bireysel ve kurumsal kullanıcılara hitap eden güvenlik ürünleri geliştiriyor. ESET NOD32 Antivirus, ESET Internet Security, ESET Smart Security Premium, Mac için ESET Cyber Security, mobil cihazlar için ESET Mobile Security ve kurumlar için ESET Endpoint Security, dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından güvenilir bulunarak tavsiye ediliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Seçen yer Amerika falan mı diye şüphe etmedim değil yani. Sen kim gerçekten en iyi olmak kim. Seni seçen ve seninle güvende (!) olmaya adanan taraf genellikle Güncell Keys License diye arayan ergenler. Bitdefender kullanmadan bana antivirus kullandım demeyin. Yoksa bu cesetten ne çıkar. Eti ne budu ne bunun bir kere?

Ya! merak ediyorum ESET Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübüne antivirüsleri ücretsiz mi veriyor ne yapıyor eğer öyleyse bana da ücretsiz versin bende her yıl ESET'i en başarılı antivirüs firması seçeyim. Ama benim favorim her zaman Bitdefender.

norton , panda, g data ,eset ve bitdefender orjinal lisanslı kullanmış biri olarak söylüyorum hiç birinin hizmeti norton kadar iyi değil türkçe destek veriyorlar bitdefender 2017 türkçe desteği yok sürekli güncelleyip restart uyarısı veriyor pc kasmasıda ayrı kaçtane malware kaçırması ayrı exe virüslerini silmeden temizlememesi ayrı anti-virüs dediğin exe virüslerini programı karantiya almadan veya direk silmeden programı çalışır vaziyette temizleyebilmelidir ve bunu norton ve panda yapar.

@09 Ocak 2017 10:53 Bitdefender 2017 nin türkçe versiyonu çıktı sizin haberiniz olmadı herhalde

2016 yılında 2 yıl lisanslı bitdefender aldım program kendini 2017 versiyonunu bile güncellemedi ben programı kaldırıp yendiden kurdum kullanıcı adı ve şifresi ile sonra 2017 arayüzü geldi ve türkçe yoktu siz diyorsunuz ki haberiniz olmadı mı ? kendi kendine 2017 arayüzüne güncellemeyen ve türkçe seçenegi otomatik gelmeyen programda mı suç yoksa kaldırması ve kurması güncellemesi ile benim zamanımı boş yere harcamadığım için benim mi ? program dediğin kendini son sürüme günceller saygılarımla

katılıyorum norton telefon ile türkçe destek veriyor bunu başka antivirüs firması yapmıyor sanırım ve bitdefender kendini güncellerken programı tam anlamıyla güncellemiyor 2017 ara yüzü veya türkçe olması için programı kurup tekrar güncel kur dosyası ile kurmak gerekli buda zaman kaybı oluyor

ESET=ceset... hala öğrenememişler yazık...

Bedava yazılım arayan arkaşlar öyle bir dünya yok. Kurumlarda Eset çok önemli işler yapmakta. ERA konsolu bir çok para götürücü programa gerek kalmadan bir çok işlemi yapıyor. Madem saydığınız programlar bu kadar iyi neden fidye yazılımları vals yapıyor.

@14 Ocak 2017 21:57 Yıllardır ESET satın aldım da ne oldu? En sonunda Avira Free yükledim rahat ettim.

Sen de yorum yaz

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir