Eski bilgisayarı ver, Windows 10'u al!

Microsoft'un, yeni bir Windows 10'lu bilgisayar almak isteyenlere güzel bir teklifi var!

Eski bilgisayarı ver, Windows 10'u al!

Eğer Brezilya, Kanada, Fransa, Almanya, Hindistan, Tayvan, Birleşik Krallık ve ABD'de yaşıyor ve yeni bir dizüstü bilgisayar almayı planlıyorsanız, Microsoft'un bu konuda bir teklifi var. Şirket yeni bir Windows 10 bilgisayar için mecvut makinenizi takasla almayı ve size karşılığında 300 dolar ödemeyi kabul ediyor.

Microsoft, sistemini yeni bir Windows 10 bilgisayara yükseltmek isteyen kullanıcılara eski cihazları (en fazla altı yaşına kadar) karşılığında para teklifi sunulacak "Easy Trade Up" promosyonu üzerine çalışıyor.

Ancak firma eski PC'ler (Windows sistemleri) için 200 dolar, MacBook modellerine ise 300 dolar ödemeyi taahüt ediyor. Bilgisayarınızın bu teklif için uygun olup olmadığını tanıtım sayfası aracılığı ile kontrol edebilirsiniz.

Teklifin geçerli olması için bir sonraki Salı günü yani 20 Ekim tarihinde Microsoft Store'dan yeni bir sistem satın almanız gerekli. Ayrıca yeni cihazın minimum 599 dolarlık olması gerektiğini de belirtelim. Dell, HP ve Lenovo gibi bir dizi üreticinin de bilgisayarları promosyonun bir parçası olarak satın alınabilecek. Surface için ise bu teklif geçerli değil.

İşlemler de son derece basit. Kullanıcılar tanıtım sayfasını ziyaret ederek takas talebinde bulunuyor ve Microsoft başvuruları inceliyor. Onaylandığı taktirde eski makineniz karşılığında size 28 gün içersinde belirlenen miktar ödeniyor.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

Resmen dalga geçmişler. Son model bilgisayarlar için 200 dolar verecek

@16 Ekim 2015 22:00 Son model bilgisayarı niye değiştireceksin ki? Sorunlu musun?

bizim gibi 3 dünya ülkesi devletler bu gibi olaylardan yararlanamazlar ve yararlanamayacak nedeni ise büyük şirketler bize her zaman ürün satacaklar ve bu ürünler her zaman kalitesi en düşük olan ürünler abd kendi ülkesinde sattığı bir ürün ile bu ülkede satılan biri ürün bir değil montaj kalite farkları var bizim gibi ülkelerde bunları yapmamalarını daha çok sebebi var saymakla bitmez

@16 Ekim 2015 22:33 hemen atarlanma kardes yazinin tamamini oku astari yuzunden pahali olacak yok su kadara sunu alirsan yok sunu verirsen larsiligi hepi topu 200 dolar zaten oda 600 tl eder 3 -4 yasinda calisan laptopu zaten rahat 600 e verirsin

4. millenium faciası ile sazan avi başlatmışlar...

@GORT Yine mi sen sürekli windows 10 kötülemeler

@17 Ekim 2015 12:25 Kardeşim Microsoft gerçekten ama saçma bir proje yapmış. Sen zaten 1800 lira civarına aldığın i5 i7 bir bilgisayarı yine en az 1000 liraya satarsın ki bu da 300 dolar üstü bir fiyat.

Adam macbook ların fiyatını yükselterek kendi ürününe verdiği derğeri göstermiş zaten

Microsoft bilgisayarcılarada el attı. :) Artık Windows 10 uğruna dükkanlarda kapanır.

Windows 8 için bu kadar reklam yapılsaydı şuan çoğu kişi Windows 8 kullanıyor olurdu.

windows 10un ne kadar sattığı belli oluyor.. "satış rekorları kırıyor", "windows 10 bomba gibi geldi", vs. o yüzden mi bedavaya veriyor? neredeyse üstüne para verecek.

@17 Ekim 2015 02:27 Aynen katiliyorum, Windows7 hatta ramin 3 gb ve altiysa xp candir.

@17 Ekim 2015 22:28 Bilgisayarımda 2GB ram var ve gelişten orjinal Windows 8.1 kurulu ve cayır cayır çalışıyor hiç sorunsuz. Açılış hızı da 8 saniye. Oyun oynamak için Playstation'um var ihtiyacım yok öyle çok yüksek sistemli bilgisayarlara :)

komik ve igrenc geri istedikleri bilgisayar w8 ve 8gb ram

dunyada bu kadar aptal olunca bu teflifde gayet normal

Bazı ülkelerde avantajlı olur...bazılarında olmaz. Zaten bu ülkeler belirlenmiş. Amerika'da 6 yıllık alt orta sınıf bir laptop 200$ eder mi? Hayır! Alıcı çıkmaz, direkt çöp! Aralarında satılabilir olanlara verilecek para 40$~100$......Türkiye bile buna yakın....2009'da 1300?'ye aldığım Asus'a, şimdi 600? veren olur mu? Sanmıyorum. Bilen biri vermez.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir