Eski sevgilini getir, yeni iPad Mini'yi götür

Media Markt'ın Sevgililer Günü için düzenlediği bu sıra dışı kampanya ilginizi çekebilir!

Eski sevgilini getir, yeni iPad Mini'yi götür!

Avrupa'nın önemli elektronik mağazalar zinciri Media Markt'tan Sevgililer Günü'ne özel çılgın bir yarışma: "Eski sevgilini getir, yeni iPad Mini'yi götür!".  Media Markt facebook sayfası üzerinden gerçekleşecek yarışmada, katılımcılar eski sevgililerine ileteceği son mesajlarıyla iPad Mini kazanma şansını yakalayacak.

Yarışma, https://www.facebook.com/MediaMarktTurkiye facebook sayfası üzerinden 4 Şubat - 14 Şubat 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Yarışmaya katılmak isteyenler eski sevgilisini geri getireceğini düşündükleri en yaratıcı ve en iddialı mesajı Media Markt'ın facebook sayfasında paylaşacak, Media Markt ekibi tarafından oluşturulan jüri, gönderilen mesajlar arasından en iyi mesajı seçecek ve bir kişi iPad mini kazanacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

en kötü elektro marketlerinde başında geliyo

Şimdi teknoloji meraklıları mesaj yağmuruna tutarlar orayı şansımız çok az yani ama denemekte fayda var.

media markt'in sahibi eski sevgilisinin dönmesini istiyor olsa gerek çok güzel taktik doğrusu :D

saçmalık bu!

olum siz benim eski sevgilimi getirin ben size apple %1 hissesini veriyim :D

Bu firma mersin'deki sokak afişlerindeki reklamları ile başka elektronik mağazalarından alışveriş yapanları ima ederek "başka yerden almıyorum çünkü ben öküz değilim, ben inek değilim, vb diye ortalığı natgeao tenmasına çeviren ve herkese hayvan muamelesi yapan" firam değil mi?

çirkeflik sınır tanımıyor. Extrem reklam yaparak sıradışı olmak istemişler. Böyle ayak oyunlarına ne gerek var? Yeni sevgilinle gel %75 indirim fırsatını yakala dese hadi neyse? Aile ve Sosyal işler Bakanlığı, STÖ ler, eski eşini sevgilini rahat bırak, kadına şiddet olmasın, güvenlik önlemi isteyen ayrı eşe, 'en fazla ölürsün' korumayı ne yapacan diyen bir ülkede, tüketici bu reklama bilmem neresiyle güler..Eski sevgili, yeni sevgili, ya insan single ise ne olacak, bu reklamı okuyup iç çekecek.. Kahretmeyin insanları tüketici çılgınlığınızla!!

Eski sevgilini getir......diye haberi okuyunca, devamı yenisini götür diye devam edecek zannettim, (hani beyaz eşyada oluyor!). Yanılmışım! Kap sokaktan bi hayat kadını ucuza anlaş, götür ordan al 90-60-90 ölçülerinde bi afrodit fena olmazdı, tüm hayallerim mahvoldu! Çıka çıka mini iPad çıktı, oldumu şimdi, yakıştı mı Sevgülüler Gününe?!! :))

ha haa süper ya :)

Sen de yorum yaz