Eskiden dev bir siteydi ama bugün...

Bir zamanların en büyük web sitesi oydu ama bugün geldiği nokta hiç de iç açıcı görünmüyor...

  • Gökay Özbudak
MySpace'in kaderi ne olacak?
Vevo.com'la ortak çalışabilir...

News Corporation'ın MySpace çalışanlarının yarısını işten çıkartmasından sonra bir zamanların en büyük sosyal ağlarından olan siteye neler olacağı merakla beklenmeye başlandı. Reuters'ın kaynaklarına ve son dolaşan dedikodulara göre, News Corp MySpace'i Vevo.com'a satma peşinde.

Yalnızca Kanada ve Amerika'da yayında olan internetten müzik yayınlama sitesi Vevo.com konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmazken iki firmanın Şubat ayından beri görüşmelerde olduğu konuşuluyor. Vevo.com; Universal Music, Sony Music ve Abu Dhabi Media Co.'nun ortak girişimi.

News Corp'un öncelikle MySpace'i Vevo.com'a satması düşünülürken şimdi iki firmanın ortak bir şekilde hareket etmek istedikleri de gündemde. MySpace'i 580 milyon dolara satın alan News Corp'un, sosyal paylaşım sitesini 100 milyon dolara satmaya da olumlu baktığı söylenenler arasında.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

MySpace bunu bizzat kendi eliyle yaptı. Siteyi geliştirme konusunda çok geri kaldı. Facebook ve Twitter'ın yaygınlaşmasıyla, MySpace daha da gerilemeye başladı. Bunu tamamen hak ettiğini düşünüyorum!

my space bitmiş durumda. im anında mesajlaşma olayı bile kapanmış

birgün facebook icin de böyle haberler okuruz umarım

Nerde o günler nerde o günler keşke okusak ama facebook sürekli gelişiyor insanlar kopamıyor bir kopsa ne kadar boş bir şey olduğu anlayacaklar

Her çıkışın bir inişi vardır...

Çağa ayak uyduramamasının sonucu budur....

Böyle olacağı belliydi.Çünkü Myspace çok ağır ve hantal bir yapısı vardı.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play