Ev sinemanızı bu 5.1 sistemiyle geliştirin!

Philips'in Bluetooth ve fazlasını destekleyen bu hoparlörleri, müzik ve sinema keyfinizi katlayacak!

Ev sinemanızın sesine doping!

Evde müzik ve sinema keyfi, Philips HTB5570D ev sinema sistemiyle bir kat daha artıyor. Çift HDMI bağlantısı ve Smart TV desteğiyle, Philips'in yeni 5.1 sistemi, Bluetooth özelliği ile de birleşerek iyi bir deneyim yaşatmaya hazır.

Crystal Clear Sound ile iyi bir ses deneyimi vaat eden Philips HTB5570D, 1000W RMS güç ve yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD / DTS-HD ile film ve müzikler için ideal. 15 mm yumuşak dome, horn yüklü tweeter ve ultra canlı düşük notalar için 3 kat daha güçlü "Ribbed" Bass Reflex sistemi de ürünün diğer önemli özelliklerinden. 

Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray donanımına sahip olan ürün, çevrimiçi hizmetlere ve multimedya özelliklerine TV'nizden erişmeniz için Smart TV Plus eklentisine de sahip.

HD görüntü ve ses için çift HDMI çıkışına sahip olan HTB5570D, tüm eğlence içeriğine kablosuz bağlanmak ve içerik akışı gerçekleştirmek için SimplyShare özelliğine de sahip.  USB portu ile iPod/iPhone için oynatma ve şarj olanağı da sunan sistem, bağlı ortamınıza kablosuz olarak ulaşmanız için dâhili Wi-Fi sistemi ile geliyor. Müzik cihazlarınızdan Bluetooth kablosuz müzik akışı da sistemin özgür kullanım için bir diğer artısı.

Kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panel ve kablo karmaşası olmadan yerleştirebileceğiniz kablosuz arka hoparlör seçeneği, sorunsuz ve en iyi kalitede ses/görüntü için, Philips HTB5570D'yi iyi bir seçenek haline getiriyor. Philips HTB5570D, 1299,90 TL'lik fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Sony varken bunu mu alak yani

ben sony dav-dz 340 modelini aldım ve çok memnunum. herkese de tavsiye ederim.

Müstakil evin olmadıktan sonra alsam neye yarar :@ WC'de gaz çıkarsak komşu rahatsız oluyor amk..

philips ve ses sistemi mi yani parayı çöpe atmaktan bahsediyorsunuz logitech yada creative gibi bir marka dururken

@18 Haz 2013 18:27 Logitech pc için tasarlanmış hoparlör markasıdır ev sinema sistemini görmedim vede olmaması lazım . ama burda sunulan philips ev sinema sistemi. yani verdiğiniz örnek ile mal arasında dağlar kadar fark var. farkı ögrenin ondan sonra gelin burda bıdı bıdı yapın. ha şöyle bişi daha var ev sinema sistemindeki 1000W ile pc için yapılan 1000W aynı yada eşdeğer bir güçte değildir.

Forever SAMSUNG <3

Arkadas philips çöp demiş creative al demiş güldüm. Philips Marantz ın sahibi olduğu bi geçmişe sahip. Geçmisten bu yana Philips in özellikle micro sistemleri rakipsizdir, bu mirası 5.1 lere taşıyarak çok iyi sistemler yapıyorlar. Ha kusursuz değiller, yazılim kotu ama sesine laf söyletmem :).ben de Htb5570 kullanıcısıyım.

Arkadas philips çöp demiş creative al demiş güldüm. Philips Marantz ın sahibi olduğu bi geçmişe sahip. Geçmisten bu yana Philips in özellikle micro sistemleri rakipsizdir, bu mirası 5.1 lere taşıyarak çok iyi sistemler yapıyorlar. Ha kusursuz değiller, yazılim kotu ama sesine laf söyletmem :).ben de Htb5570 kullanıcısıyım.

Yarın kuruluma gelecekler dur bakan)

Gerçek ten güzel bir ürüb

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir