Evde ve seyahatte kablosuz ağınız yanınızda!

150 Mbps'ye hızında kablosuz iletim sağlayan bu router, evde ve seyahatte ağınızı yanınızda taşıyor!

Evde ve seyahatte kablosuz ağınız yanınızda!

TP-LINK, tablet PC, akıllı telefonlar, oyun konsolları ve diğer mobil cihazların tek- tek veya yaratılan kablosuz erişim alanında topluca kullanacakları, 150 Mbps'ye varan hızda kablosuz iletim sağlayan "TL-WR702N Router"ı üretti. Bir kredi kartı büyüklüğünde olan, rahatlıkla cepte taşınabilen N router, kablolu bağlantı noktalarını (LAN-WAN) kablosuz ağ alanına (WiFi) çeviriyor, çok düşük enerji ile çalışabilen cihaz, bilgisayarlardan güç transferi yaparak çalışabiliyor ve farklı internet bağlantı tiplerini kullanmak isteyenlere de gelişmiş çözümler sunuyor.

Esnek güç kaynağı: Şık ve kolay taşınan tasarımı ile evde ve seyahatte kullanım için ideal olan IEEE 802.11b/g/n uyumlu cihaz, Micro USB güç adaptörü ile ya da bilgisayardaki USB portu üzerinden güç alarak çalışabiliyor. Bu özellik cihazı kullanmak isteyenlere kolaylık ve esneklik sağlıyor. Cihaz çok düşük enerji kullanımına sahip olduğu için bağlı bulunduğu bilgisayarın pilini bitirme riski bulunmuyor..

Her ortama uygun bağlantı: TL-WR702N'de AP, Router, Client, Bridge ve Repeater gibi 5 farklı çalışma modu bulunuyor.

AP modu: seyahat noktaları veya otel odalarında bulunan WAN kablosundan sağlanan bağlantıyı kablosuza çevirmeyi ve paylaşımını;

Router'ın diğer özellikleri

Router modu, kablonet, uydunet gibi cihazlardan sağlanan bağlantıyı kablosuz çoklu kullanıma sunmayı;

Client modu bir kablosuz ağa bağlanarak bu bağlantıyı kabloluya çevirmeyi; Bridge ve repeater modları ise diğer TP-LINK ağ cihazlarının yarattığı alanları genişletmeyi ve tekrar etmeyi sağlıyor, böylece her ortam ve senaryoya uygun bir bağlantı kurulmasına olanak tanıyor.

TLWA7510N'in bazı özellikleri:

• Hızlı video akışı, online oyunlar ve internet görüşmeleri gibi uygulamalar için ideal olan150Mbps'e varan kablosuz bağlantı hızı
• Kolay esneklik sağlayan PC USB portu yada USB güç adaptörüyle kullanma imkanı
• AP (varsayılan), Client, Router, Repeater ve Bridge mod desteği
• WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK kablosuz şifreleme desteği
• Seyahat ve yolda kullanıma uygun, şık tasarım
• IEEE 802.11b/g/n ve bütün 2.4Ghz kablosuz aygıtlarla uyum

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir