Evinizin ışıklarını kontrol altına alın!

Evinizin ışıklarını telefonunuzdan kontrol etmek, bu yeni elektirik düğmesiyle çok kolay!

Evinizin ışıklarını telefonunuzdan kontrol edin!

Evinizin ışıklarını telefonunuzdan kontrol edin!

Belkin tarafından piyasaya sürülen akıllı elektrik düğmesi sayesinde iOS ve Android kullanan akıllı telefonlardan ışık açıp kapamak mümkün. 50 dolar fiyat etiketine sahip ürün Belkin firmasının ev otomasyon ürün ailesi olan WeMo'nun son üyesi.

Evinizin Wi-Fi ağına bağlanan düğme ile bir veya birden fazla ışıği açıp kapatmayı telefonunuzun çektiği her yerden yapmak ürünün temel fonksiyonu olmakla beraber ürünün özelleştirilebilir olması yeni işlevler eklemenin de yolunu açıyor. Düğme güneşin doğuşu veya batışına göre, veya istenen herhangi bir zamanda, kendi kendine de devreye girebiliyor. Belkin'in mevcut elektrik şebekesine kolayca bağlanabileceğini açıkladığı ürün şimdilik sadece iOS tarafından destekleniyor. Android 4.0 ve üzerini destekleyen app ise önümüzdeki günlerde kullanıma sunulacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

wp 8 e de birkaç yıl sonra gelir artık

WP8 e yok mu yaw

telefona virüs bulaşınca ruhlar bastı deriz :D

telefonu arayıp bulup programı açana kadar uzanıverin bizahmet düğmeye.

wp8 uygulama yapan firmaların yeni gözdesi ve ilerde android ve iosdan daha populer olucak geleceğin işletim sistemi hatta ilk uygulamalar wp8 e gelicek daha sonra diğer platformlara en kötü wp ve iosa beraber yayınlarlar.

@28 Tem 2013 02:11 durmak yok hayallere devam.

çaktırmadan bizi sandalyeye bağımlı hale getiryorlar :D

daha da obez bir topluma merhaba

Güzel hayal

Hahhahahahahahahahahahahahaha Abi ne guldum ya. Az daha koltuktan dusuyordum. 02:11 ziyaretci son 1 yildir okudugum en komik, hayalci ve aptalca yorum senindi. Sen beni guldurdun birileride seni guldursun.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play