@evleaks emekli oldu!

Cepleri ve fazlasını tanıtılmadan bizlere gösteren kaynakların belki de en önde geleni, artık yok!

  • Zeynel A. Öztürk
@evleaks emekli oldu!

Sızıntılarıyla ünlü Twitter hesabı @evleaks, bu kez teknoloji firmalarının içini rahatlatacak bir açıklama yaptı ve emekliye ayrılacağını söyledi.

@evleaks'in arkasındaki Evan Blass, Twitter'da yaptığı sürpriz açıklamada şunları söyledi: "İyi her şeyin bir sonu vardır. Bu inanılmaz iki sene için teşekkür ederim. [EMEKLİLİK]"

Daha öncesinde teknoloji blog'u Engadget'ta yazarlık yapan Blass, HTC, Nokia, Samsung gibi üreticilerin gelecek ürünlerine dair sızdırdığı görüntüler ve bilgilerle tanınmıştı. @evleaks hesabı ilk başta isimsiz olarak ortaya çıkmıştı, ancak Blass geçtiğimiz Ekim ayında kendisini ortaya çıkarmıştı.

Blass, sızıntılarını kendi web sitesinde (evleaks.at) reklam satarak paraya dönüştürüyordu. Yazarın Twitter hesabı ise şu an itibariyle 187.000 takipçiye ulaşmış görünüyor. Blass, sızıntı işini neden bıraktığı konusunda henüz herhangi bir açıklama yapmadı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Bence baskı yapmıştîr teknoloji firmaları,yoksa durduk yere emekli olmaz bu adam

Allah rahmet eylesin :(

Firmaların reklamını yapıyordu, firmalardan istediği para az gelince bende yapmayacam dedi ve emekliye ayrıldı

Firmaların reklamını yapıyordu, firmalardan istediği para az gelince bende yapmayacam dedi ve emekliye ayrıldı, yakında yeni bitanesi çıkar

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play