Evlerde yüksek hızlı internet dönemi

TP-Link, CeBIT 2014'de yüksek hızlı kablosuz ağ çözümlerini tanıtıyor!

Akıllı telefonlardan ağ yönetimi

Akıllı telefonlardan ağ yönetimi

Akıllı telefonlardan ağ yönetimi

Yüksek hızlı kablosuz ağ için çok geniş yelpazede, şık tasarımlı ve kaliteli ürünler sunan TP-LINK'in CeBIT'te tanıttığı geniş ürün ailesinin bir diğer üyesi olan TP-LINK Archer C5 router, ac standardını destekleyen yeni modellerden biri. Çift kanallı Gigabit kablosuz router olan ürün, toplamda 1350Mbps kablosuz hıza ulaşabiliyor. TP-LINK'in kullanıcı dostu yaklaşımı sonucunda geliştirdiği özel yazılım ile akıllı telefonları router yönetici olarak kullanmak mümkün. Bu model de bu uygulamaya destek veriyor. iPhone ya da Android telefonlara indirilen ücretsiz TP-LINK Tether uygulaması ile ağ yönetimi son derece kolay hale geliyor.

CeBIT'te tanıtılan TP-LINK ürünleri arasında çift kanallı modem/router'lar da yer alıyor. Yeni TD-W9980 ve TD-W9980B modelleri fuarda öne çıkanlar arasında. Çift kanallı Gigabit VDSL2 modem olan bu ürünler, birden fazla cihaz alma gerekliliğini ortadan kaldıran çok yönlü çözümler.

Zengin ürün çeşidine sahip olan TP-LINK'in dış mekan çözümleri de dahil en yeni modelleri CeBIT 2014'de katılımcıların beğenisine sunuluyor. Tanıtılan modellerin 2014 yılı içinde Türkiye'de de satışa sunulacağı açıklanıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

sağlam ve uzun ömürlü bir modem alacaksınız tp-link ve zyxel kalitesinden şaşmayınız...

TP-Link piyasadaki en kotu modemlerden biridir.

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Akıllı telefonlardan ağ yönetimi
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir