Exper'den 3G'li laptop'lar geliyor...

Exper'in yeni laptop serisi "3G içinde" özelliği ile dikkat çekiyor. Ama hepsi bu kadar değil...

Exper'den 3G'li laptop'lar geliyor...

İnternet kullanımında yeni bir dönemi başlatacak olan 3G'yi EQ dizüstü bilgisayarında buluşturan Exper Bilgisayar, yeni bilgisayarının 12 saate varan pil ömrüyle kullanıcıları sınırsız mobilite keyfine davet ediyor.

Şık tasarımı, güçlü donanım özellikleri, hafif (yalnızca 1,4 kg.), düşme ve darbelere dayanıklı sağlam kasasıyla dikkatleri üzerine çeken Exper EQ, "3G içinde" özelliğiyle pazarda fark yaratıyor. Cep telefonlarında kullanılan sim kart yuvasına yer verilen Exper EQ, kullanıcısını dilediği yer ve zamanda süper hızlı internetle buluşturuyor.

İsteğe bağlı olarak yazılım, kulaklık ve mikrofon setiyle telefon görüşmelerinin de gerçekleştirilebildiği EQ ile günümüzde birçok dizüstü bilgisayar kullanıcısının ortak sorunu olan pil ömrü de tarihe karışıyor. 12 saate varan pil ömrüyle tam bir mobilite keyfi sunan Exper EQ kullanıcısına, "Kim korkar pilin bitmesinden!" dedirtiyor. Exper EQ, özellikle iş dünyasında aktif rol alan, şıklığa ve tasarıma önem verdiği kadar uzun pil ömrüne ihtiyaç duyan yöneticiler ve bol seyahat edenler için tam bir kurtarıcı.

Uzun pil ömrü ve şık tasarımının yanı sıra 13,3" Ultra Slim Parlak ekran, Intel SU9400 ULV işlemci teknolojisi, 3 GB Ram, 250GB hdd, Parmak izi okuyucu, DVD Super Multi gibi güçlü teknik özellikleriyle de dikkat çeken Exper EQ'ya 1.599 $'a, kredi kartına 12 taksit imkanıyla sahip olunabiliyor.

Dizüstü bilgisayar kullanırken şarjının bitmesinden korkanlar, işini tamamlayamayanlar, maillerine bakıp cevap yazamayanlar, Türkiye genelindeki Exper bayilerinden veya teknoloji marketlerden birine mutlaka uğramalı...

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

exper bende kullanıyorum. hiç bir sorun çıkarmatı.

Exper ve Casper gibi sadece Turkiye capinda taninmis bilgisayar firmalarina karsiyim dunya capinda marka olmus dizustu bilgisayar markalarini tercih etmelisiniz...

exper casper dan her zaman çok daha iyidir fiyat perfonmansda özellikle masaüstüleri hep ön plandadır. zaten en çok satan türkiyede en ço k satan pc firması.

Kimse Casper önermiyor herkes Exper Karizma diyor hediyeleride cabazsı bence Exper derim

exper ve casper a verceğiniz paranın üstünüde biraz daha ekleyip toshiba,Asus,HP alın exper de casper da beş para etmez.

3g ve pil ömrü süpermiş biraz pahalı gördüm ama 12 saat pil ömrüne o para değer bence laptopum olmasaydı almayı düşünürdüm.

bende almak isterdim

exper eq serisinde 3g den daha çok gerçekten 12 saat pil ömrü sunması mükemmel bir şey. 3g zaten bir aparat ile eklenebilen bir özellik gerekirse eklenebilir. fakat exper farklı tasarımıyla birlikte çift batarya sistemini eq da kullanmış ve 12 saat pil ömrü gibi uç bir süre yakalamış.

bu tip 3g li bilgisayarlarda sim kartımızı pc ye takarak sesli telefon görüşmesi yapabilir miyiz?

Sen de yorum yaz

 



CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir