Experteam 'Fikri Geleni' ödüllendiriyor

"Fikrim Geldi" platformunu oluşturuldu.

Experteam 'Fikri Geleni' ödüllendiriyor

'Fikrim Geldi' platformu ile ilgili konuşan Experteam İnsan Kaynakları'ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslı Barış Seyis, "Platform ile şirket çalışanları, iş süreçlerini geliştirmek için istediği fikri sunabiliyor. Fikirler bir havuzda toplanarak değerlendirmeye alınıyor. 4 farklı kategoride değerlendirilen fikirlerden uygulanabilir olanları çeşitli hediyelerle ödüllendiriliyoruz" dedi.

Yılda 150 fikir toplamayı hedeflediklerini vurgulayan Aslı Barış Seyis, proje hakkında şunları söyledi: "Projeyi fikirlerin tüm şirketin yararına kullanılması, hep birlikte daha vizyoner, paylaşımcı ve yaratıcı bir kültürün oluşturulması amacıyla hayata geçirdik. Gelen fikirler içerikleri, uygulanabilirlik potansiyelleri ve yaratacağı katma değerleri göz önüne alarak 4 kategoride yöneticilerimizin oluşturduğu Komitelerde değerlendiriliyor. Bu kriterler çerçevesinde 'Bunu saymayız, yine bekleriz', 'Dünya buna hazır değil', 'Umut var' veya 'Gol olur' diyor ve uygun olan fikirleri özel ödül ile ödüllendiriyoruz. Projeyi hayata geçireli kısa bir zaman olsa da ilgi çeken birçok fikir geldi. 2 ayda bir gelen fikirleri uygulamaya koyup, platformdaki akış hakkında da bilgilendirmeler yapacağız. Bu proje tüm grup şirketlerimize açık ve böylece çalışanlarımıza çözümün bir parçası olma fırsatı veriyoruz. Yaşayan, canlı bir proje olacak. Platform geliştikçe çok fazla olgun fikirlerin ortaya çıkacağına inanıyoruz."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Tekerleksiz araba yapma, Çimden üretilen yakıtla bir depo mazottan 100 kat fazla yol gitme. Fikirden bol ne var mesele fikri hayata geçirebilecek teknolojiyi üretme. Yoldaki 3 Yaşında emziği yeni atmış çocuğa sorun size bebek arabası, çocuk kamerası, bebek bezi ve maması hakkında milyon yeni fikir versin.

@02 Ağustos 2015 17:47 süpersin yaa....

fikri ben vercem parayı sen kazancan.. sen ne akıllısın öyle.... biz aptalız sen akıllısın.. millet kendini akıllı karşısındaki aptal zannediyor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir