F klavyeden vazgeçemeyenler için

F klavyeden vazgeçemeyen kullanıcılar, Logitech'in bu klavyesini gözden geçirmeliler!

F klavyeden vazgeçemeyenler için

Dünyanın önde gelen bilgisayar çevre birimleri üreticisi Logitech'ten F klavye tutkunlarına iyi haber; Logitech K120 F Klavye olarak piyasaya sunuluyor.

10 milyon vuruşa dayanıklı Logitech K120, ince tuş tasarımı, standart tuş yerleşimi, şık ve ergonomik tasarımıyla yazma deneyiminize konfor katıyor. Katlanabilir ayakları sayesinde ihtiyaca göre 8 derece daha eğimli yazı yazma imkanı sunan K120, aşınmaya dayanıklı parlak ve kalın karakterleriyle kolay ve hızlı kullanım olanağı sağlıyor. Özel kanalları sayesinde klavye üzerine dökülen sıvıları kolayca dışarı atan Logitech K120, masa üstü kazalarına karşı geliştirilen özel tasarımı ile dikkat çekiyor.

Üç yıl garanti özelliği ve ekonomik fiyatı ile dikkat çeken Logitech K120'nin kurulumu da oldukça kolay. Masaüstü, dizüstü veya netbook bilgisayarınızdaki USB bağlantı noktasına takın ve kullanmaya başlayın.

Logitech K120'nin Temmuz ayında Türkiye'de satışa sunulması ve Türkiye için tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatının 24.90 TL (KDV Dahil) olması bekleniyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

gereksiz ...........................

Gereksiz diye bir şey var mı kaç ülke kendi klavyesini çıkartıyor biz hala ingilizlerin kullandığı klavyeyi kullanıyoruz, F klavyeyle yazmak daha basit ve daha hızlı bizim Türk Milleti böyle kendi malına sahip çıkmaz.

saçma f klavye gerelsiz bir tür zaten

graham bell telefonu ilk bulduğunda da ona aynı lafı söylemişlerdi :) GEREKSİZ ! aynı hataya düşüyorsunuz,aslında çok gerekli kendi dilimize uygun bir klavye tasarımının nesi gereksiz?daha hızlı ve kolay yazabiliyoruz f klavye ile ayrıca hata sayımız daha az oluyor,hala gereksiz mi sizce?

adam haklı beyler! herkes kendi klavyesini kullanmalı.Türk'sen Türk klavyesi kullanacaksın.

@10 Haz 2012 12:02 o zaman çin malı niye alıyorsunuz kardeşim !

f klavye kesinlikle bizim icin gerekli tabiiki fiziksel olarak f klavyeye ihtiyacımız yok q bile olsa zaten tuşlara bakmadn yazıyoruz. Bilgisayardan f e çevirmek yetiyor. Ancak hız konusunda f klavye ile q nun en az 4 katı daha hızlı yazabiliyorum ki ben daha bir yıldır f ile yazıyorum. dakikada 100 kelimeyi rahatlıkla yazabiliyoruz ve klavyeye bir kere bile bakmadan yapıyoruz bunu onun için kesinlikle gerekli. Ayrıca dilimize en uygun yerleşim olduğu için çok rahat.

ben şahsen q klavye kullanıyorum 5 senedir eliniz alışınca çok hızlı yazabiliyorsunuz ama bir sınırı oluyor bu hızında ama q klavyeyi seviyorum o yüzden f klavye kullanmayı düşünmüyorum

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir