Facebook'a büyük tehdit!

Bir dönemin efsane sitesi, yaptığı açıklama ile Facebook'a adeta tehdit ediyor!

Facebook'a büyük tehdit!

Son dönemde Facebook'un gölgesinde kalsa da, 7 milyon üyesi bulunan Friends Reunited, sosyal ağ dünyasında önemli bir yere sahip. İşte bu site, yaptığı yeni açıklama ile yeni stratejisini açıkladı: Facebook'tan çok daha farklı bir formda kullanıcıları kendine çekmek. Friends Reunited, bu açıklamasıyla Facebook'a adeta göz dağı veriyor...

Friends Reunited, Facebook'tan farklı olarak kullanıcıların ulusal ya da nostaljik olayları paylaşabilmesine veya söz konusu paylaşımı izleyebilmesine olanak veriyor. Örneğin Kraliyet Düğünü gibi ulusal olayların video veya fotoğrafları bu sitede paylaşılacak ve kullanıcılar eski günlerine geri dönecekler.

Sitenin basın açıklamasında kullanıcıların nostaljik bir yolculuğa çıkacağına vurgu yapılırken, 2012 yılında sitenin ciddi bir sıçrayış yaşayacağı düşünülüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

ilk yorum bunedir yav :D

o kraliyet düğününü de facebookta paylaşırlar skıntı yok:)

kesin öyledir :D google+ da neler demişti ama ..

ilk önce türkçe site yapsınlar da..

şimdi ben böyle bi sitenin var oldugunu bilmiyordum, merakta kaldım şimdi, girip bi bakıyım :D

bizim millet aç gözlülüğü bıraksaydı şimdiye 500 tane facebook olurdu. Gold üyelik filan derken insanları sınıflandırdılar.Facebook olaya direk ücretsizle girdi, reklamlada kazandı.

Bence "Summer Wars" Animesindeki "OZ" ağı gibi bir ağ kurmanın vakti gelmiş gibi, isteyenler animeyi izlesin ne demek istediğimi anlar...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir