Facebook, bu özelliği 10 Ocak'ta "öldürüyor"

Facebook, bir özelliği daha mobil uygulamasından çıkartıyor; ayrı uygulamaya taşıyor!

  • Ercan Uğurlu
Facebook, bu özelliği 10 Ocak'ta öldürüyor

Facebook, daha önce mobil uygulamasından mesajlaşma birimini ayırmış ve bunu Messenger uygulamasına taşımıştı. Kullanıcıları Messenger kullanmaya iten Facebook, bu hamlesiyle de doğal olarak, neredeyse mobil Facebook kullanıcısı kadar ek indirme sayısı elde etmişti. Şimdi de bunu fotoğraf senkronizasyon modülüne taşıyan Facebook, bu geçişi 10 Ocak'ta gerçekleştirecek.

Bundan birkaç sene önce aktif olan ve mobil uygulamaya dahil edilen fotoğraf senkronizasyonu özelliği, cep telefonundaki galeride yer alan fotoğrafları otomatik olarak Facebook'la eşitlemeye yarıyor. Bu özelliği kullanan Facebook kullanıcıları, 10 Ocak'tan itibaren Moments uygulamasına taşınmak zorunda kalacak. TechCrunch'ın raporuna göre, 10 Ocak'tan itibaren fotoğraf senkronizasyonunu Moments uygulaması ile sağlanacak.

Moments uygulaması, şu anda mobil cihazlar için indirilebiliyor...

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

allah rahmet eylesin...

wp kullanıyorum böyle şeyler beni bağlamıyor :D

Yeter ya! Facebook iyice saçmaladı! Toplanıp imza kampanyası yapalım eski facebook tekrar gelsin! Telefonumuzun hafızasını boş yere doldurmayı geçtim boşuna bir sürü adım olacak o programdan çık öbürüne geç.. Kim benimle?!

Dayatma üstüne dayatma...

BU GİDİŞLER RAM SIKINTISI YÜZÜNDEN FACEBOOK UYGULAMALARI İÇİN SADECE ÖZEL AYRI BİR RAM TALEP EDECEZ MOBİL ÜRETİCİLERDEN..

Parça parça organize etmenin sırrına vakıf oldular. Bu yöntemler çok işe yarıyor ve insanları gereksiz şeyler için daha fazla meşgul ediyor!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play